GÜNCEL

Yılın aşk bombası iddiası Ahmet Hakan hangi ünlü isimle aşk yaşıyor?

Yazdığı yazılar kadar yaşadığı aşklarla da gündemden düşmeyen Ahmet Hakan, bomba bir aşkın içine düştü. Ahmet Hakan, hangi ekran ünlüsüyle aşk yaşıyor? Taze aşıklar bugün hangi ülkeye tatile gitti?..

Yılın aşk bombası iddiası Ahmet Hakan hangi ünlü isimle aşk yaşıyor? - Sayfa 1

Yılın aşk bombası patladı. Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan ile Kanal D'de magazin programını sunan Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay'ın aşk yaşadıkları iddia edildi. Ahmet Hakan ile Asena Atalay, Barcelona'ya tatile gitti. Ancak aynı uçakta yan yana kesilen biletlerden biri son anda yandı. Ahmet Hakan uçağı kaçırdı. Hakan, yeni aşkının yanına bir sonraki uçakta uçtu. İşte Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programında canlı olarak ekrana gelen o iddialar ve Ahmet Hakan'ın aşk defterindeki ünlü isimler...

Yılın aşk bombası iddiası Ahmet Hakan hangi ünlü isimle aşk yaşıyor? - Sayfa 2

Söylemezsem Olmaz programı sunucusu Bircan Bali, Ahmet Hakan ile Asena Atalay'ın aşk yaşadıklarını iddia etti. Balı önce Ahmet Hakan'la Asena Atalay'ın aynı uçakta Business Clas koltuklarda yan yana Barcenola'ya gittiklerini duyurdu.

Yılın aşk bombası iddiası Ahmet Hakan hangi ünlü isimle aşk yaşıyor? - Sayfa 3

Bircan Bali daha sonra Barcelona uçağının kadın pilotuyla canlı yayında telefonla konuşup Ahmet Hakan'ın uçağı son anda kaçırdığını ve öğleden sonraki uçak için bilet aldığını ve sevgilisinin yanına uçacağını duyurdu.

Yılın aşk bombası iddiası Ahmet Hakan hangi ünlü isimle aşk yaşıyor? - Sayfa 4

Ahmet Hakan, ekranların ünlüleriyle yaşadığı aşklarla sık sık gündeme gelen bir gazeteci olarak biliniyor. Ahmet Hakan'ın aşk yaşadığı isimler arasında oyuncular Pelin Batu, Zuhal Olcay, Şahnaz Çakıralp, Devin Özgür Çınar, Nehir Erdoğan gibi isimler, Elif Dürüst gibi sosyetik isimler ve Neşe Sapmaz gibi sunucular da var... İşte Ahmet Hakan'ın geçmiş aşkları...