KAYBETTİ

Yeşim Salkım'ın klavye delikanlısı dediği kişi astsubay çıkınca sosyal medya yıkıldı!

Şarkıcı Yeşim Salkım, "savaşa hayır" diyerek Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna düzenleyeceği Barış Pınarı Harekatı'nı eleştirdi. kendisi ile tartışmaya giren astsubaya "klavye delikanlısı" diyen Salkım'a sosyal medyadan büyük tepki yağdı.

Yeşim Salkım'ın klavye delikanlısı dediği kişi astsubay çıkınca sosyal medya yıkıldı! - Sayfa 1

Yeşim Salkım, güvenli bölge harekatı için 'Savaşa hayır' dedi, klavye delikanlısı diyerek tartıştığı kişi astsubay çıktı.

Zaman zaman sert çıkışları ve kavgalarıyla gündeme gelen Yeşim Salkım, Fırat'ın doğusu için yapılacak olan güvenli bölge harekatı için sosyal medya hesabı Twitter'dan 'Savaşa hayır' etiketi ile tepki gösterdi. Salkım'a bir sosyal medya kullanıcısı yorum yapınca ise olanlar oldu. 

Yeşim Salkım'ın klavye delikanlısı dediği kişi astsubay çıkınca sosyal medya yıkıldı! - Sayfa 2

Yeşim Salkım, Twitter hesabından, "Bıkmadınız, usanmadınız yıkmaktan, sonuna kadar savaşa hayır diyeceğim" paylaşımında bulundu. 

Yeşim Salkım'ın klavye delikanlısı dediği kişi astsubay çıkınca sosyal medya yıkıldı! - Sayfa 3

Yeşim Salkım'ın yapılacak olan harekatı savaş olarak değerlendirmesi üzerine Twitter'da birçok kişi tepki gösterdi. Bir takipçisinin Salkım'a cevabıyla ise ortalık karıştı. 

Yeşim Salkım'ın klavye delikanlısı dediği kişi astsubay çıkınca sosyal medya yıkıldı! - Sayfa 4

Salkım'a cevap veren bir kişi, "Savaşa hayır diyorsun da gidip gördün mü orada neler oluyor? Yüzlerce insana zulmedip, çoluk çocuk demeden katleden teröristlerle dolu. Burada bol keseden atmak kolay tabii" diyerek Salkım'a tepkisini gösterdi.