DİZİ DÜNYASI

TRT 1 Teşkilat dizisinde heyecan zirveye tırmandı Twitter'da ortalık yıkıldı

MİT destekli TRT 1 dizisi Teşkilat yeni bölümüyle Twitter'a damgasını vurdu. 3. bölümde gizli ekibin Berlin operasyonu nefesleri kesti.

TRT 1 Teşkilat dizisinde heyecan zirveye tırmandı Twitter'da ortalık yıkıldı - Sayfa 1

MİT destekli TRT 1 dizisi Teşkilat yeni bölümüyle Twitter'a damgasını vurdu. 3. bölümde gizli ekibin Berlin operasyonu nefesleri kesti.

TRT 1 Teşkilat dizisinde heyecan zirveye tırmandı Twitter'da ortalık yıkıldı - Sayfa 2

Teşkilat dizisi, dün akşam yayımlanan yeni bölümüyle beraber yalnızca televizyon ekranlarını değil sosyal medyayı da salladı. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin’in yer aldığı, Milli İstihbarat Teşkilatı'nın operasyonlarının anlatıldığı Teşkilat dizisinin son bölümünde nefesler kesildi, heyecan doruğa çıktı.

TRT 1 Teşkilat dizisinde heyecan zirveye tırmandı Twitter'da ortalık yıkıldı - Sayfa 3

Mete liderliğinde kurulan ve SİHA ekibine yapılan saldırının sırlarını çözmeye çalışan özel ekip bu defa Berlin'de çok gizli bir operasyona imza attı.

TRT 1 Teşkilat dizisinde heyecan zirveye tırmandı Twitter'da ortalık yıkıldı - Sayfa 4

Pascal oyuna getirilerek ülkeden kaçırıldı ve Şirket'in başındaki kişiye ulaşmak için yem olarak kullanıldı. Serdar ve Zehra kılık değiştirerek baloya sızdı.