GÜNCEL

Survivor Sabriye'nin inanılmaz değişimi Dünya Şampiyonu oldu

Tv8'de yayınlanan Survivor yarışmasıyla hafızalara kazınan Sabriye Şengül'den Avusturya'da büyük başarı geldi. Vendetta profesyonel Dünya Kick Boxing şampiyonluk maçını kazanan Sabriye'nin değişimi de gözlerden kaçmadı.

Survivor Sabriye'nin inanılmaz değişimi Dünya Şampiyonu oldu - Sayfa 1

Avusturya Viyana'da yapılan Vendetta profesyonel Dünya Kick Boxing şampiyonluk ISKA kemer maçında Avusturyalı rakibi Christin Fedller'i yenen Sabriye Şengül, 2. kez Dünya şampiyonu olmayı başardı.

Survivor Sabriye'nin inanılmaz değişimi Dünya Şampiyonu oldu - Sayfa 2

Değişik saç stiliyle ringe çıkan Sabriye'nin Survivor'daki halinden neredeyse eser kalmamış. Vücudunun çeşitli yerlerine yaptırdığı dövmelerle de dikkat çeken Sabriye, Türkiye'nin gururu olmayı başardı.

Survivor Sabriye'nin inanılmaz değişimi Dünya Şampiyonu oldu - Sayfa 3

Survivor'un hırçın kızı olarak televizyon tarihine adını kazıtan 30 yaşındaki Sabriye Şengül, bu başarısının ardından yaptığı açıklamada şöyle konuştu: "Ülkeme bu güzel ISKA Dünya Kick Boxing şampiyonluk kemerini kazandırıp, 2. kez Dünya şampiyonu olarak ülkeme döneceğim için çok mutluyum."

Survivor Sabriye'nin inanılmaz değişimi Dünya Şampiyonu oldu - Sayfa 4

Survivor Sabriye, gerek ülkemizden gerek yurt dışındaki gurbetçi vatandaşlarımızın desteklerinden dolayı teşekkür etti. En büyük hedefinin şimdi Bellator'da yapılacak olan şampiyonluk kemerini almak olduğunu söyleyen Sabriye WKU ve ISKA Dünya şampiyonu Sabriye Şengül yakında ülkemizde de canlı yayınlanan maça çıkacak.