GÜNCEL

Şeyma Subaşı'dan bomba Acun Ilıcalı açıklamaları...

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi ve kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı aşklarıyla ilgili ilk kez konuştu... İlk tanışmaları nasıl oldu?.. Acun için neden "Benden iki yaş küçük" diyor?.. Neden artık namaz kılamıyor?..

Şeyma Subaşı'dan bomba Acun Ilıcalı açıklamaları... - Sayfa 1

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi ve kızı Melisa'nın annesi Şeyma Subaşı aşklarıyla ilgili ilk kez konuştu... İlk tanışmaları nasıl oldu?.. Acun için neden "Benden iki yaş küçük" diyor?.. Neden artık namaz kılamıyor?.. Acun Ilıcalı'nın sürekli takıldığı erkek arkadaşları için ne diyor?.. Acun Ilıcalı, sosyal medya konusunda kendisinden ne istedi?.. Neden bu kadar takipçisi var?.. Acun Ilıcalı eşinden boşanmasa bugün bu ilişki devam ediyor olur muydu?.. İşte Şeyma Şubaşı'ndan çoğunu ilk kez dulacağınız o açıklamalar...

Şeyma Subaşı'dan bomba Acun Ilıcalı açıklamaları... - Sayfa 2

* Hakkındaki olumsuz yorumlara, hakaretlere nasıl katlanıyorsun? - Bence onlar ne biliyor musun? İki elin parmağını geçmeyen kişiler. Aynı şeyleri döndürüp duruyorlar. Her insanın çok üzüldüğü zaman cinnet geçirdiği bir nokta oluyor. Benim de oldu tabii.

Şeyma Subaşı'dan bomba Acun Ilıcalı açıklamaları... - Sayfa 3

* Bu yorumlar ilk başladığında ne hissediyordun? Şimdi ne hissediyorsun? - Annem hep şöyle derdi: “Her yıl bir yıl önceki aklını beğenmeyeceksin kızım.” Ben bazen şöyle diyorum kendime: “İki hafta önceki aklımı bile beğenmiyorum!” Hepimiz habire yeni bir tecrübe ediniyoruz. Şimdiki aklımla 19 yaşında olsam yine şu an durduğum gibi dururdum. Artık her şeyi o kadar net ve açık görüyorum ki... “Zoom out” olarak olaya bakıyorum. Onların bana yazdığı kötü söz ya da beddua benim şu an seninle konuşmamı engelliyor mu? Acun’la birlikteliğimi engelliyor mu? Benim kızıma bir şey yapıyor mu? Ya da benim alacağım çantama? Ne oluyor yani? Bu kadar negatiflikle hiç tanımadıkları birine dolarak kendilerine zarar veriyorlar. Beni tanıyanlar benden hiç nefret etmedi şimdiye kadar. O yüzden o yorumları yapanlara bir set çektim. Etkilenmiyorum. Sadece kızıma ve aileme yazılanlardan dolayı çok üzüldüm. Çünkü çok iftira oldu. Bunu söylememem gerekiyor ama söyleyeceğim. Annemle babam bugüne kadar benden 1 lira bile istemedi. Ablam da öyle. Daha geçenlerde ablama doğum gününde bir çanta aldım. Ağladı, “İnanmıyorum” diye. Duygu sömürüsü yapmak istemiyorum ama dışarıdan neler neler düşünülüyor.

Şeyma Subaşı'dan bomba Acun Ilıcalı açıklamaları... - Sayfa 4

* Ailen Acun’la olan ilişkini başından itibaren destekledi mi? - İlk 1.5 sene bir şey bilmiyorlardı. Babam olay patlayınca gazeteden öğrendi! Ya zaten en başından anlatsam kitap olur... Acun o kadar cesaretli, vicdanlı ve iyi şeyleri içinde barındıran biri ki, zamanı geldi aileme “Şeyma’yı ben istediğim için etkiledim, etkilemeye çalıştım” dedi. * Ailen öğrenince ne yaptı? - Hep yanımdalardı. Yani, babam ne yapacaktı bana? Dövecek miydi? Dövse ne olacak? Beni ret mi edecek? Kızıyım, canıyım, kanıyım. Ne yapabilir? Acun ve ablam, babam öğrendikten sonra onunla konuştular. Babamı şey bir kıvama getirdik ve biz devam ettik.