TELEVİZYON

RTÜK çalışanı O Ses Türkiye'ye katılırsa...

RTÜK çalışanı Fethi Ahmet Fırat, O Ses Türkiye yarışmasına katıldı. Yarışmacı, çalıştığı yeri söyleyince jüri üyelerini şaşkına çevirdi.

RTÜK çalışanı O Ses Türkiye'ye katılırsa... - Sayfa 1

Yıllardır Tv8'de yayınlanan ve bu yıl da ekranlara geri dönüş yaparak sevenleriyle buluşan O Ses Türkiye, önceki akşam ilk bölümüyle ekranlara geldi. Acun Ilıcalı'nın sunuculuğunu üstlendiği, Seda Sayan, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Hadise'nin ise jüri koltuğunda oturduğu yarışmada ilginç bir an yaşandı.

RTÜK çalışanı O Ses Türkiye'ye katılırsa... - Sayfa 2

Bir, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) çalışanı, denetlemekle yükümlü olduğu kanala RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’in izniyle “yarışmacı” olarak katıldı. İlk başta mesleğini söylemekte çekinen Fethi Ahmet Fırat, olayı açıklamasıyla birlikte jüriyi şaşkına çevirdi.

RTÜK çalışanı O Ses Türkiye'ye katılırsa... - Sayfa 3

2 sene sonra RTÜK üyesi olacak: RTÜK çalışanının yarışmada, partilerin Meclis dağılımları üzerinde kontenjanla belirlenen RTÜK üyeliği için “2 sene sonra olacağım inşallah” demesi de dikkat çekti.

RTÜK çalışanı O Ses Türkiye'ye katılırsa... - Sayfa 4

Övgüler yağdırdı: Programın sunucusu Acun Ilıcalı'ya övgüler dizen RTÜK çalışanı, diğer ünlü yarışmacıları da RTÜK’te ağırlamak istediğini dile getirdi.