TELEVİZYON

Müge Anlı'nın hastalığı ne itiraf etti: Söylesem bu kadın canlı yayına nasıl çıkıyor dersiniz

ATV canlı yayınında Müge Anlı'dan hastalık itirafı... Müge Anlı hastalığıyla ilgili 'Söylesem bu kadın canlı yayına nasıl çıkıyor dersiniz' ifadelerini kullandı!

Müge Anlı'nın hastalığı ne itiraf etti: Söylesem bu kadın canlı yayına nasıl çıkıyor dersiniz - Sayfa 1

ATV'de canlı yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının başarılı sunucusu Müge Anlı'dan programda hayranlarını üzern 'hastalık' itirafı... Müge Anlı hastalığını canlı yayında açıklayarak hayranlarını üzüntüye boğdu. Başarılı sunucu, hastalığına ilişkin "Söylesem bu kadın nasıl canlı yayına çıkıyor derseniz" ifadelerini kullandı. 

Müge Anlı'nın hastalığı ne itiraf etti: Söylesem bu kadın canlı yayına nasıl çıkıyor dersiniz - Sayfa 2

Atv gündüz kuşağının en iddialı programlarından, yayınlandığı saat dilimlerinde rakiplerine şans tanımayan Müge Anlı ile Tatlı Sert'in sunucusu Müge Anlı, yayın esnasında sağlık durumuna ilişkin sevenlerini korkutan bir haber paylaştı.

Müge Anlı'nın hastalığı ne itiraf etti: Söylesem bu kadın canlı yayına nasıl çıkıyor dersiniz - Sayfa 3

Araştırmacı-gazeteci Müge Anlı, hastalığından bahsederek canlı yayına çıkmasının bile bir mucize olduğunu vurgulayarak, sevenlerini çok korkuttu.

Müge Anlı'nın hastalığı ne itiraf etti: Söylesem bu kadın canlı yayına nasıl çıkıyor dersiniz - Sayfa 4

Hafta içi her sabah ekrana gelen ve kayıpları bulup cinayetleri çözen Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu araştırmacı-gazeteci Müge Anlı, son yayınında 'şeker hastası' olduğunu duyurdu.