GÜNCEL

Mehmet Ali Erbil'in gırtlağına delik mi açıldı! Yeşim Erbil'den yeni açıklama

Mehmet Ali Erbil'in son durumu hakkında profesör kardeşi Yeşim Erbil, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katılarak bilgi verdi.

Mehmet Ali Erbil'in gırtlağına delik mi açıldı! Yeşim Erbil'den yeni açıklama - Sayfa 1

Mehmet Ali Erbil'in son durumu hakkında profesör kardeşi Yeşim Erbil, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katılarak bilgi verdi.

Mehmet Ali Erbil'in gırtlağına delik mi açıldı! Yeşim Erbil'den yeni açıklama - Sayfa 2

Söylemezsem Olmaz Programın katılan Prof.Dr. Yeşim Erbil kardeşi Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Yeşim Erbil yaptığı açıklamada "Şimdi bizim şuan yaşadığımız süreçte günlük pek değişiklik verebilecek durumda değiliz. Çünkü süre uzuyor uzayacakta, iyileşme yavaş yavaş olacak. Henüz solunum cihazına bağlı. Solunum cihazında ayırabilme çalışmaları ve tedavileri yapılıyor."

Mehmet Ali Erbil'in gırtlağına delik mi açıldı! Yeşim Erbil'den yeni açıklama - Sayfa 3

Program sunucusu Ecer Erken'in "Aile arasından bir imza toplanma durumu söz konusu mu? Gırtlağında bir delik açılma durumu var mı?" sorusuna Yeşim Erbil şöyle cevap verdi :

Mehmet Ali Erbil'in gırtlağına delik mi açıldı! Yeşim Erbil'den yeni açıklama - Sayfa 4

"Söyleyen kim bilmiyorum, şimdi yoğun bakımda yatan hastalara bir sürü bir şeyler yapılır idrar sondası gibi. Bizimde hassasiyetimizi onlarında düşünmesi gerekiyor. Zaten ben hekim olarak hem kardeşi olarak yapılabilecek açıklamayı yapıyorum. Yoğun bakımda yatan hastalara kateterler,sondalar yapılır. Bunların detayı paylaşılacak şeylerde değil. " açıklamasında bulundu.