GÜNCEL

Kurtlar Vadisi'nin 'Polat'ı Necati Şaşmaz Cannes'da...

Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz, bu sene 70. Yılını kutlayan Cannes Film Festivali’ne katıldı. Büyük ilgi gördü...

Kurtlar Vadisi'nin 'Polat'ı Necati Şaşmaz Cannes'da... - Sayfa 1

Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Vatan filminin sonbaharda vizyona girmesi bekleniyor. Kurtlar Vadisi dizisinin yıldızı Necati Şaşmaz, bu sene 70. Yılını kutlayan Cannes Film Festivali’ne katıldı. Ünlü Fransız yönetmen François Ozon’un Altın Palmiye ödülüne aday olan yeni filmi L’amant Double için düzenlenen galaya davetli olarak katılan Necati Şaşmaz, Cannes’da hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Kurtlar Vadisi'nin 'Polat'ı Necati Şaşmaz Cannes'da... - Sayfa 2

Canlandırdığı Polat Alemdar karakteri ile dünya çapında bir fenomen haline gelen Necati Şaşmaz, ertesi gün ise Cannes Film Festivali’ne damga vuran yönetmen Lynee Ramsay’in You Were Never Really Here adlı filminin gösterimine davetliydi.

Kurtlar Vadisi'nin 'Polat'ı Necati Şaşmaz Cannes'da... - Sayfa 3

Bu yılki festivalde “en iyi erkek oyuncu ödülü”nü kazanan Joaquin Phoenix’in başrolde olduğu filmin gösteriminde Ortadoğu Basını’na konuşan Şaşmaz, “Cannes Film Festivali’nde yarışan filmleri izlemek ve çeşitli toplantılara katılmak için geldim. Şimdi de Kurtlar Vadisi Vatan filmimizin çalışmalarına devam etmek üzere İstanbul’a döneceğim.” diye konuştu.