GÜNDEM

Kadir Çetinçalı ile Turgay Demir fena kapıştı! 'Havla diyorlar havlıyorsun edepsiz!'

Taylan Antalyalı'nın giydiği tişört sosyal medyada gündem olurken tartışmalara dahil olan spor gazetecileri Turgay Demir ve Kadir Çetinçalı ise birbirlerine ağır sözlerle yüklendi.

Kadir Çetinçalı ile Turgay Demir fena kapıştı! 'Havla diyorlar havlıyorsun edepsiz!' - Sayfa 1

Galatasaray'ın 26 yaşındaki futbolcusu Taylan Antalyalı'nın giydiği tişört sosyal medyayı karıştırdı. LGBT’nin sembol bayrağını oluşturan gökkuşağı renkleriyle “Powered by Pride” yazılı tişört giyen Antalyalı, bazı kesimlerin tepkisini çekti.

Kadir Çetinçalı ile Turgay Demir fena kapıştı! 'Havla diyorlar havlıyorsun edepsiz!' - Sayfa 2

‘BÜTÜN SORUNLAR BİTTİ DE…’

Yıldız oyuncuya tepki gösterenlerden biri de gazeteci Turgay Demir oldu. Demir, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Bir beyinsizler grubu var kimi gazeteci, kimi başka bir şekilde şöhreti bulmuş ama beyinleri boy; dünyada açlık, savaş, kuraklık, mültecilik gibi bütün SORUNLAR bitti de bir tek LGBT sorunu mu kaldı diye soruyorum, bana demogoji yapma diyor beyinsiz” ifadelerini kullandı.

Kadir Çetinçalı ile Turgay Demir fena kapıştı! 'Havla diyorlar havlıyorsun edepsiz!' - Sayfa 3

‘AKLIMA GELDİKÇE ÇILDIRIYORUM’

Ajans 1905 Spor Yorumcusu Kadir Çetinçalı’dan ise Taylan Antalyalı’ya sahip çıktı. Çetincalı, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, “Aklıma geldikçe çıldırıyorum, Taylan Antalyalı gibi Dünya Beyfendiye çamur atan iki sefil yaratığa, Galatasaray Kulübü ve Galatasaraylılar Dünyayı dar etmez ise hepimize yazıklar olsun. Medya bu tür pisliklerden ne yapıp, edip arındırmalı.” dedi.

Kadir Çetinçalı ile Turgay Demir fena kapıştı! 'Havla diyorlar havlıyorsun edepsiz!' - Sayfa 4

İki gazeteci birbirine girdi

Çetinçalı’nın söz konusu paylaşımının ardından, iki isim deyim yerindeyse birbirine girdi. Çetinçalı’ya yanıt veren Turgay Demir’in paylaşımları şu şekilde:

- “Titanic hotel! Haddini bil sana öyle bir haddini bildiririm ki sokağa çıkamazsın…

- Sen şu fetocu Hakan’ı savunan soytarı değil misin?

- Dayamışsın sırtını bir yöneticiye açmışsın YouTube kanalını...

- Kadir Çetinçalı denen edepsiz, delikanlı adamsan beni ima eden bir tek cümle daha yaz… Ben de şu titanic otel maceranı anlatayım herkese. HADİ….

- Camdan evde oturuyor bana dayılık yapıyor. Ulan sen bu ülkede beni korkutan bir tek Allah kulu gördün mü, duydun mu? Tavşan yüreğinle aslan fiyakası mı yapıyorsun?

- Medya arındı zaten çalışacak yer bulamıyorsun…”