GÜNCEL

Hande Fırat'ın düğününü kim yaptı? İşte düğünün tüm merak edilenleri

ÖZEL HABER- Murat Özvardar'la önceki gece dünya evine giren Hürriyet Ankara temsilcisi Hande Fırat'ın düğünü olay oldu. Herkesin merakla takip ettiği düğünün tüm detaylarına Gazeteciler.com ulaştı.

Hande Fırat'ın düğününü kim yaptı? İşte düğünün tüm merak edilenleri - Sayfa 1

GAZETECİLER.COM- ÖZEL HABER- Murat Özvardar'la önceki gece dünya evine giren Hürriyet Ankara temsilcisi Hande Fırat'ın düğünü olay oldu. Herkesin merakla takip ettiği düğünün tüm detaylarına Gazeteciler.com ulaştı.

Hande Fırat'ın düğününü kim yaptı? İşte düğünün tüm merak edilenleri - Sayfa 2

Hande Fırat'ın düğünü içkisiz mi oldu? Nikahı müftü mü kıydı? Hande Fırat'ın düğününü Aydın Doğan mı yaptı? Düğüne kimler katıldı? Hande Fırat'ın gelinliğini kim dikti? Düğünün en çok merak edilen soruları bunlardı...

Hande Fırat'ın düğününü kim yaptı? İşte düğünün tüm merak edilenleri - Sayfa 3

NİKAHI MÜFTÜ MÜ KIYDI? Cem Küçük, Hande Fırat'ın düğünüyle ilgili attığı tweetle düğünde içki olmadığını ve nikahı müftünün kıydığını iddia etmişti. Bilindiği gibi imamlara yasayla nikah kıyma yetkisi verilmişti. Ancak nikahı kıyan imam değil Ankara'nın yeni belediye başkanıydı. Mustafa Tuna, Büyükşehir Belediye Başkanı olduktan sonra Hande Fırat ve Hürriyet Ankara'yı ziyaret etmişti. Beraber yapılan kahvaltı sırasında Hande Fırat'ın düğün konusu açılmış ve Mustafa Tuna özellikle nikahı kendisinin kıymak istediğini söylemiş.

Hande Fırat'ın düğününü kim yaptı? İşte düğünün tüm merak edilenleri - Sayfa 4

Hatta Mustafa Tuna'nın talebi üzerine, Hande Fırat'ın çocukluk arkadaşı olan Çankaya belediye başkanı Alper Taşdelen uzun süredir kıymak için beklediği nikahı kıyamamış. Kime niyet kime kısmet...