GÜNCEL

FOX TV'de şok final iddiası kimse beklemiyordu

Yeni yayın hayatının başlamasıyla birlikte birçok kanalda yeni dizileri ve programları yayın hayatına sürdü. Kimi dizileri ve programları ilgiyle izlenmeye devam ederken kimileri de reyting kurbanı oluyor

FOX TV'de şok final iddiası kimse beklemiyordu - Sayfa 1

Yeni yayın hayatının başlamasıyla birlikte birçok kanalda yeni dizileri ve programları yayın hayatına sürdü. Kimi dizileri ve programları ilgiyle izlenmeye devam ederken kimileri de reyting kurbanı oluyor. Fox TV ise bu aralar sık sık alınan final kararları ile gündemde. Bir final iddiası da Fox Tv'den geldi. Peki Fox Tv'de hangi program final yapacak iddialar doğru mu? İddia başarılı gazeteci Mesut Yar'dan geldi.

FOX TV'de şok final iddiası kimse beklemiyordu - Sayfa 2

Hem dizileriyle hem de programlarıyla devam eden Fox el değiştirdi. El değiştirmesiyle birlikte büyük operasyonların yapıldığı Fox Tv'de 3 programa son verilmişti. Kanal Stil Avcıları, Kaybolan Çiçekler ve Mehmet Özer ile Mutfakta programlarına son vermişti... Başarılı gazeteci ve televizyoncu Mesut Yar köşesinden çok çarpıcı bir iddiada bulundu.

FOX TV'de şok final iddiası kimse beklemiyordu - Sayfa 3

Posta yazarı Mesut Yar, Tolgshow'un 13 bölümlük bir anlaşması olduğunu ve kanalın bu anlaşmayı uzatmayı düşünmediğini yazdı. İşte Mesut Yar'ın yazısından "'Tolgshow' kısa mı kesecek?" başlıklı o bölüm:

FOX TV'de şok final iddiası kimse beklemiyordu - Sayfa 4

“Tolgshow” (FOX) cumartesi akşamı çok güldürdü. Açıkçası bunu bekliyordum. Birbirini son derece iyi tanıyan iki komedyenin işin içine aile bağlarını da koyarak ortaya çıkardığı performans iyiydi... Belki bir ipte iki cambazın oynamayacağını düşünenler oldu. Belki kimi Cem Yılmaz’ı kimi Tolga Çevik’i tutuk buldu. Ben ise bayıldım...