GÜNCEL

Diriliş Ertuğrul dizisinde bomba gelişme! O oyuncu geri dönüyor

TRT 1'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde büyük bir sürpriz yaşanıyor. Ertuğrul Bey’in ağabeyi Gündoğdu’nun hatunu Selcan Hatun, diziye tekrar dönüyor.

Diriliş Ertuğrul dizisinde bomba gelişme! O oyuncu geri dönüyor - Sayfa 1

Çarşamba günleri TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisine bomba bir transfer gerçekleşti. Reyting rekortmeni dizinin birinci ve ikinci sezonunda Selcan Hatun karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Didem Balçın, cevval ve gözü açık kadın kimliğiyle Kayı obasına geri dönüyor.

Diriliş Ertuğrul dizisinde bomba gelişme! O oyuncu geri dönüyor - Sayfa 2

Her çarşamba yayınlandığı saatte reytinglerde zirvede yer almayı başaran Diriliş Ertuğrul'da, Ertuğrul Bey’in ağabeyi Gündoğdu’nun hatunu Selcan Hatun karakterine hayat veren, tiyatro ve televizyon dünyasının sevilen ismi Didem Balçın, bu hafta yeni bölümden itibaren kaldığı yerden geri dönüyor.

Diriliş Ertuğrul dizisinde bomba gelişme! O oyuncu geri dönüyor - Sayfa 3

Dünyada 85 ülkeyi aşan 3 milyar izleyici kitlesine sahip, yapımcı ve senaristliği Mehmet Bozdağ imzası taşıyan Diriliş Ertuğrul dizisinde, bu hafta çarpıcı bir gelişme izleyicileri bekliyor.

Diriliş Ertuğrul dizisinde bomba gelişme! O oyuncu geri dönüyor - Sayfa 4

Ertuğrul Bey’in ağabeyi Gündoğdu’nun hatunu Selcan, beyi Moğollarla mücadele etmek için kardeşleriyle beraber dağa çekilince, çocukları ve obasını alıp Kayı’ya geliyor.