DİZİ DÜNYASI

Camdaki Kız Alev Alev Survivor çakıldı! Bir Zamanlar Kıbrıs Mucize Doktor'a fark attı zirve bakın kimin

8 Nisan 2021'in reyting sonuçları Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız, Alev Alev, Survivor'u hüsrana uğrattı. Bir Zamanlar Kıbrıs,

Camdaki Kız Alev Alev Survivor çakıldı! Bir Zamanlar Kıbrıs Mucize Doktor'a fark attı zirve bakın kimin - Sayfa 1

8 Nisan 2021'in reyting sonuçları Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız, Alev Alev, Survivor'u hüsrana uğrattı. Bir Zamanlar Kıbrıs, Mucize Doktor'u geçen dizi şaşırttı.

Camdaki Kız Alev Alev Survivor çakıldı! Bir Zamanlar Kıbrıs Mucize Doktor'a fark attı zirve bakın kimin - Sayfa 2

Gülseren Budayıcıoğlu'nun Camdaki Kız romanından ekrana uyarlanan Camdaki Kız dün akşam yayınlanan ilk bölümüyle hüsrana uğradı. Hayatı boyunca kendisini babasına ispatlayamamış olan Sedat’ın tek çaresi zeki ve dünyalar güzeli Nalan ile evlenmek olduğu bölüm seyirciyi ekran başına kilitlemeyi başaramadı.

Camdaki Kız Alev Alev Survivor çakıldı! Bir Zamanlar Kıbrıs Mucize Doktor'a fark attı zirve bakın kimin - Sayfa 3

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve haftanın belirli günleri izleyici ile buluşan Survivor 2021'in 8 Nisan tarihli son bölümünde yiyecek ödül oyunu için takımlar adeta canını dişine taktı. Rekabetin giderek arttığı yarışmada ödülün sahibi gönüllüler takımı olduğu Survivor'un son bölümü dün akşam dibe çakıldı.

Camdaki Kız Alev Alev Survivor çakıldı! Bir Zamanlar Kıbrıs Mucize Doktor'a fark attı zirve bakın kimin - Sayfa 4

Bülent'in ölmesinden sonra Çiçek ve İskender ne yapacağını bilemezken, beklenmedik bir isim bu cinayete dair bir ipucu bulduğu Alev Alev, bu hafta reytinglerde ilk 10'a girmeyi başaramadı.