• İzmir 37°
  • İstanbul 29°
  • Ankara 29°

TV HABER

  • Giriş Tarihi : 08-02-2013 19:05
  • |
  • Güncelleme : 08-02-2013 19:05

Star TV üç kozunu birden ekrana sürüyor

Sevgili Dünürüm, Film Fibi, Fırıldak Aile... Star TV merakla beklenen üç yeni yapımı ekrana sürüyor...

Haber

MEMUR HABERLERİNİN YENİ ADRESİ...

Star, 11 Şubat Pazartesi günü üç yeni yapımı ekrana getiriyor. Çiftlerin evlilik hayallerini gerçeğe çeviren programı “Sevgili Dünürüm” 13:00’de, Deniz Uğur’un sunacağı “Film Gibi” 14:30’da, Türkiye’nin yetişkinler için yapılan ilk animasyon dizisi “Fırıldak Ailesi” 23:30’da başlayacak.

Sevgili Dünürüm

Pazartesi ekrana gelecek ilk yeni yapım  ‘Sevgili Dünürüm’ rüya gibi bir düğünle  evlenmek isteyen genç çiftlerin hayallerini gerçekleştirecek. Bir takım imkansızlıklarla planladıkları, hayal ettikleri düğünü gerçekleştiremeyen çiftler Star’a başvuruyor  ve hayallerindeki düğüne kavuşuyor. Sadece  tek bir kural var, her sey annelerin kontrolünde gerçekleşecek .

Hafta içi her gün 13:00’de ekrana gelecek Sevgili Dünürüm’de İki dünür evlatlarının düğün organizasyonunu gönüllerince planlamak için tatlı bir rekabete girecek, kaybeden anne ise diğerinin yardımcısı olacak, ‘sevgili dünürü’nün isteklerini yerine getirecek.

Film Gibi, Deniz Uğur’la geri dönüyor

İlk bölümü 1992 yılında Hollanda’da yayınlanan, halen ülkenin en çok izlenen günlük şovuna dönüşen her bölümü 2 milyonu aşkın izleyiciye ulaşarak birçok televizyon programına ilham kaynağı olan, “Film gibi” yeni bölümleriyle hafta içi her gün yayınlanacak.

Ayrılan eşleri, sevgilileri,  akrabaları birleştiren, küskünleri barıştıran ‘film gibi’nin  sunucusu da film gibi bir hayat yaşayan Deniz Uğur...

Bu aile çok fırıldak!

Ekranların büyükler için yapılan ilk çizgi dizisi Fırıldak Ailesi, Pazartesi 23:30’da  Star’da ilk bölümü yayınlanacak.  Başında bela hiç eksik olmayan, kimin arababasına binerse onun türküsünü söyleyen, fırıl fırıl  baba Sabri... Yanar döner anne Yıldız, çılgın zilli Afet, zirzop   Zeki, cin gibi kaynana Dürdane, bir başka alem bebek Tosun’u çok seveceksiniz.

Bu çılgın aileyi Demet Akbağ, Bülent Kayabaş başta olmak üzere  ünlü isimler seslendiriyor.   Fırıldak Aile’ne Varol Yaşaroğlu hayat verirken, senaryosunu ise ünlü senarist Coşkun Irmak kaleme almış.

Çok Okunanları

PrevNext
Diğer Siteler