• İzmir 18°
  • İstanbul 15°
  • Ankara 10°

RÖPORTAJ

  • Giriş Tarihi : 22-02-2010 10:45
  • |
  • Güncelleme : 22-02-2010 10:45

Teoman'dan Kenan Evren'i çıldırtacak sözler

Teoman'dan Kenan Evren'i çıldırtacak sözler
Haber
Teoman meğer ne çok nefret ediyormuş Kenan Evren'den. Bu sözleri yine olay olacak.

MEMUR HABERLERİNİN YENİ ADRESİ...

Ünlü sanatçı Teoman bir açıldı pir açıldı. Bu kez de Star'dan Fadime Özkan'a verdiği röportajda Kenan Evren'e demediğini bırakmıyor... Ölmeden evvel sürünmesini dilediği Evren'in üniversitelere konuşmacı olarak davet edilmesine ise ağır sözlerle karşı çıkıyor.

İşte o söyleşiden Evren ile ilgili söyledikleri;

KATİLİ İMAM YAPMAK GİBİ

Hem o darbeyi yaşamış hem onların muadilleri neler neler çekmiş, bu adam yüzünden. Üniversiteleri mahveden, kitapları yaktıran adamı getir, üniversitede konuştur, bir de alkışlat. Üniversiteye girememesi lazım o adamın. seri katili, imam ya da doktor yapmak gibi bir şey bu! 

SADİSTÇE İŞKENCELER YAPTIRDI

Tamam. Darbeyi yaptı bu adam. Diyelim ki okeyiz. Sonra ne yaptı, asıl ona bakalım: Berbat ve canice şeyler yaptı. İnsanlara zevkine sadistçe işkenceler yaptı.  

ÖLMEDEN EVVEL GÖRSÜN

Düşündüm aslında. Bu adamdan nefret eden o kadar çok insan var ki. Ki ben birinci dereceden değil, kavram olarak nefret ediyorum ondan. Hapse atılsın ya da çıkıp biri vursun istemiyorum. Ama toplumun genelinin bu adam berbat bir adam diye düşünmesini istiyorum. Ölmeden evvel bunu görmesini istiyorum.

BAŞINI YASTIĞA GÖNDERDİĞİNDE

Uzun yaşayacak gibi duruyor. Görecek. Bir de kendinden bir tür Atatürk dizayn ediyordu ya, yazık. (gülüyor) Atatürk’ün giyim zevkini almış, tipi de düzgün birazcık. Hatta hiç tanımasan sempatik biri bile. Ama tarihe utanılacak biri olarak geçecek. Onu hissetsin isterim. Bunu adalet için ve başkalarına örnek olsun diye istiyorum. O yüzden başını yastığa koyduğunda negatif şeyler hissediyorsa, bu beni hiç üzmez.

Çok Okunanları

PrevNext

ETİKETLER

kenan evren - teoman - star
Diğer Siteler