• İzmir 18°
  • İstanbul 15°
  • Ankara 10°

RÖPORTAJ

  • Giriş Tarihi : 25-01-2011 13:03
  • |
  • Güncelleme : 25-01-2011 13:03

Nagehan Alçı-Rasim Ozan çifti Radikal'e konuştu

26 Aralık ta evlenen Akşam gazetesi yazarı Nagehan Alçı ve Taraf yazarı Rasim Ozan Kütahyalı Radikal gazetesinden Berrin Karakaş'a konuştu...

Haber

MEMUR HABERLERİNİN YENİ ADRESİ...

GAZETECİLER.COM
"Gazeteci Nagehan Alçı-Rasim Ozan Kütahyalı evliliğini Kütahyalı'nın Taraf gazetesindeki köşesinden öğrendik. "Yazarımız yıldırım nikahı sebebiyle yazısını yetiştirememiştir" yazıyordu . Alçı'nın babası kanserdi ve nikah hastanede kıyıldı. Sonrası; 'bir nikah-bir cenaze...'"

Radikal gazetesinden Berrin Karakaş genç çiftin evine konuk oldu ve çarpıcı bir röportaja imza attı. Kütahyalı ve Alçı ilişkilerinin nasıl başladığını ve evlilik sürecinde yaşadıklarını anlattı:

Deneme

Nasıl başladı ilişkiniz?
Nagehan Alçı: İki yıldır meslekten tanışıyorduk ve iyi arkadaştık. Birlikte bir iş seyahati için Tanzanya’ya gittik. Orada bir anda dönüştü ilişkimiz. Kadın-erkek ilişkisine dönüştükten sonra da herhangi bir şey olmadığını, ciddi bir şey olduğunu ilk günden biliyorduk. 

Arkadaşlık sürecinde yok muydu bir çekim?
Rasim Ozan Kütahyalı: Her şey Zanzibar’da başladı. Ne hissediyorsam söyledim Nagehan’a. Bazı şeyler yıldırım gibi geldi. Üstünü örtmeye çalıştık orada aslında.
N:A: Biz de anlamadık ki. Şaşı bak şaşır gibi. Bir bakıyorsun aslında yanı başındaymış aradığın. Arkadaşken güzel sohbet ediyorduk, ortak arkadaşlarımız vardı ama aklımın ucundan geçmiyordu böylesi.
R.O.K: İlk seferde flört zamanı dışarı bile çıkmıyorduk görülmesin diye…
N.A: Dedikodu olmasın diye bir süre afişe etmeyelim dedik ama sonra saklanacak bir şey olmadığı için insan içine çıkmaya başladık.


Röportajın tamamı için buraya tıklayın...

Çok Okunanları

PrevNext
Diğer Siteler