MEDYA KÖŞESİ
ANASAYFA/MEDYA KÖŞESİ/Zahide Yetiş TV ekranlarının ilki oldu

Zahide Yetiş TV ekranlarının ilki oldu

Zahide Yetiş TV ekranlarının ilki oldu

Pazartesi sabahı Zahide Yetiş'ten bayrağı Derya Baykal devralacak. Mesut Yar, seyircisini dizi tekrarıyla aldatmak yerine “şova devam” diyen Show TV'ye başarılar diledi.

  Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2018 09:34 Güncelleme: 13 Haziran 2018 10:38
- - -

Posta gazetesi yazarı Mesut Yar, doğuma giden sürecin tamamını izleyicileriyle samimiyetle paylaşan ve 3 saate yakın programını kesintisiz sürdüren Zahide Yetiş'in bu haliyle TV ekranlarının da ilki olduğunu söyledi.

BU HAFTA YEĞENİMİZ OLACAK

Üstünde o alışık olduğumuz şık mavi elbisesi, ayağında rahat terlikler ve artık dünyaya geldi gelecek bebeğinin iyice belirginleştirdiği karnı...

Zahide Yetiş, kısmetse bu hafta ilk kez anne olacak. Doğuma giden sürecin tamamını izleyicileriyle samimiyetle paylaşan, ah ya da of demeyip 3 saate yakın programları kesintisiz sürdüren Zahide, bu haliyle TV ekranlarının da ilki oldu. Kısmetse doğumunun akabinde hepimiz o yavrunun amca, teyze, dayı ya da halası olacağız. Ve Zahide, Eylül ayına kadar yeğenimize doyasıya sarılacak. Tebrikler ve başarılar...

Pazartesi sabahı Derya Baykal bayrağı devralacak. Türk TV tarihinin kült işlerinden biri olmuş “Deryalı Günler”, Show TV ekranında başlayacak. Sıcak bir kıştı, serin bir yaz olacak. Seyircisini dizi tekrarıyla aldatmak yerine “şova devam” diyen kanala başarılar!

YORUM YAZINZahide Yetiş TV ekranlarının ilki oldu haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM