GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Zafer Çika'nın cenazesinde utandıran anlar!

Zafer Çika'nın cenazesinde utandıran anlar!

Zafer Çika'nın cenazesinde utandıran anlar!

Usta oyuncu Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika'nın cenazesi, son yolculuğuna uğurlanmak üzere İzmir'deki Alsancak Hocazade Camisi'ne getirildi. Cenazeye gelen ünlü isimleri görmek isteyen vatandaşlar ise cami çevresinde birbirleriyle yarıştı.

  Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019 16:41 Güncelleme: 14 Mart 2019 16:44
- - -

Alsancak Hocazade Camisi'nde öğle vakti düzenlenen cenaze törenine Zafer Çika'nın eşi Demet Akbağ, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, teknik direktör Yılmaz Vural, sporcu Şahika Ercümen ile sanatçılar Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Ata Demirel, Serhat Özcan, Şahan Gökbakar, Olgun Şimşek, Cezmi Baskın, Sermiyan Midyat, Yonca Evcimik gibi birçok ünlü isim katıldı.

Cami avlusuna yakınlarının desteğiyle gelen Demet Akbağ ve oğlu Ali Çika burada taziyeleri kabul etti. Akbağ’ın bu sırada taziyeye katılanların yakasındaki eşinin fotoğrafını alarak öptüğü ve gözyaşı döktüğü görüldü.

ÜNLÜLERİ GÖRMEK İÇİN YARIŞTILAR

Bu arada, Zafer Çika'nın cenaze törenine gelen ünlüleri görmek için vatandaşlar da cami avlusunun demir korkuluklarına tırmandı.

Korkuluklara tutunup ünlüleri görmeye çalışanlar, seçebildikleri ünlüleri birbirlerine gösterdi. Kimisi de sosyal medya hesabından canlı yayın yaptı.

YORUM YAZINZafer Çika'nın cenazesinde utandıran anlar! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 3 YORUM
 • Gülşen yıldız15 Mart 2019 00:32

  Ne yazayım insanlık bittiiiii ateş düştüğü yeri yakıyor

  Katılmıyorum%0Katılıyorum%0
 • Gülşen yıldız15 Mart 2019 00:39

  Allahım sabır versin Demet hanıma oğluna geride kalanlara ömür versin,rahmetli de Nur içinde yatsın,

  Katılmıyorum%0Katılıyorum%0
 • Gülşen yıldız15 Mart 2019 00:37

  Yanmış kavrulmuş işte bir kadın,,daha küçük bir delikanlı ,tamda ihtiyacı olduğu bir yaşta babasını kaybetmiş,,nasıl bu hayata tutunur,,onları kimse düşünmüyor,,millet sanatçı görecek,,bu insanlar ne ara bu hale geldi,,ne duygu,ne vicdan kalmadı,,ne oldu bu insanlara

  Katılmıyorum%0Katılıyorum%0