GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Zafer Arapkirli artık nerede yazacak?

Zafer Arapkirli artık nerede yazacak?

Zafer Arapkirli artık nerede yazacak?

Kasım ayında A Haber'de çalışırken işten çıkartılan Zafer Arapkirli bundan böyle nerede yazacak?

  Eklenme Tarihi: 09 Ocak 2012 12:59 Güncelleme: 09 Ocak 2012 12:59
- - -
GAZETECİLER.COM (ÖZEL HABER) Medyanın deneyimli isimlerinden Zafer Arapkirli Gazeteport ailesine katıldı. Arapkirli bundan böyle güncel konular üzerinde yazdıklarıyla Gazeteport'ta yer alacak.

Arapkirli, Kasım ayında Turkuvaz grubununu A Haber'inde çalışırken işten çıkartılmıştı.

Nisan ayında ATV'den transfer edilen sabah kuşağındaki program, 3 ay sonra Temmuz ayında yaz dönemi yayını ile birlikte ekrandan kaldırılmış, Kasım ayında yeni yayın döneminin başlamasıyla tekrar ekrana gelmesi beklenen Arapkirli, şaşırtan bir kararla işten atıldı.

ZAFER ARAPKİRLİ KİMDİR?

1957 İstanbul - Beşiktaş Doğumlu olan Zafer Arapkirli, Darüşşafaka Lisesi'ni bitirdikten sonra Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun oldu.

1977'den bu yana gazetecilik-yayıncılık mesleğini sürdüren Arapkirli sırasıyla Güneş, Cumhuriyet, Milliyet, Dünya, Radikal gazetelerinde muhabirlik, köşe yazarlığı, editörlük, sayfa sekreterliği, yazı işleri müdürlüğü, haber müdürlüğü, Londra Temsilciliği; BBC, NTV, CNBC-e, Kanal D, Kanal 6, ATV, A Haber, Power FM televizyon ve radyolarında, muhabirlik, sunuculuk, prodüktörlük, editörlük, Londra Temsilciliği, yeni medya mecraları editörlüğü; NTVMSNBC ve NTV Spor internet sitelerinde yazarlık yaptı.