DİZİ DÜNYASI
ANASAYFA/DİZİ DÜNYASI/Yüzleşme erken final mi yapacak? Kanal D'den açıklama

Yüzleşme erken final mi yapacak? Kanal D'den açıklama

Yüzleşme erken final mi yapacak? Kanal D'den açıklama

Kanal D'nin yüksek bütçeyle yayına sürdüğü ve tamamı Alanya'da çekilen yeni dizisi Yüzleşme'nin erken final yapacağı iddia edildi. Erken final iddialarına taraflardan yanıt geldi.

  Eklenme Tarihi: 15 Mart 2019 11:00 Güncelleme: 15 Mart 2019 10:56
- - -

Kanal D'nin büyük umutlarla yayına soktuğu dizisi Yüzleşme'nin erken final yapacağı iddiası şok etkisi yarattı.Tamamı Alanya'da çekilen ve dizi turizmine büyük katkı sağlaması beklenen Yüzleşme'nin başrollerinde Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat ve Yeşim Ceren Bozoğlu oynuyor.

REYTİNGLERDE GERİDE KALDI

T-Company imzalı Yüzleşme Kanal D'nin son bombası olarak görülüyordu. Farklı senaryosu ve başarılı oyuncu kadrosu ile rakiplerini sollaması neredeyse kesin gözüyle bakılan dizi daha ilk bölümden reytinglerde gerilerde kaldı.‘Yüzleşme’ yayınlanan ilk iki bölümünde beklenenlerin altında kaldı ve reyting listesinde 2.37 reytingle 21. sırada yer almıştı. AB grubunda ise 2.85 reytingle 11. sıranın sahibi oldu.

Karşısında güçlü yapımlar olan dizi, reyting sonuçlarının alınmasıyla final yapacak iddialarının da odak noktası oldu. Final iddialarına hem Kanal D yönetiminden hem de dizinin yapımcısından yanıt gecikmedi.

Kanal D iddiaları yalanlasa da açık kapı bıraktı ve dizinin bitebileceğinin sinyallerini verdi.

Kanal D’nin resmi sayfasından yapılan açıklamada; dizinin bitirildiğine dair ortaya atılan söylentilerin yalan olduğu ve dizinin sonraki bölümlerdeki performansına göre karar verileceği belirtildi.

Yapımcı Bülent Turgut ise yaptığı açıklamada: ' Kanal D ile 7 bölümlük anlaşmamız mevcuttur. Şu an için final söz konusu değildir.' dedi.

YORUM YAZINYüzleşme erken final mi yapacak? Kanal D'den açıklama haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 1 YORUM
  • NALAN MENGUTAY26 Mart 2019 13:44

    YÜZLEŞME ÇOK İYİ BİR DİZİ ANCAK KAÇ SEZONDUR DEVAM EDEN EKRANIN EN İYİ DİZİSİ KADIN VE DE İZLEYİCİ KİTLESİ ÇOK OLAN EŞKİYA DÜNYAYA .HÜKÜMDAR OLMAZ. DİZİSİ İLE REKABET EDEMEDİ ÇÜNKÜ İNSANLARIN YARIDA BIRAKACAĞI DİZİLER DEĞİLLERDİ BUNLAR.. ERKEN FİNAL YAPAN DİZİLERİN SORUNU BU MAALESEF VE DE YAZIK Kİ YILLARDIR DEVAM EDİYOR..HARİKA DİZİLER SALT YANLIŞ GÜN YÜZÜNDEN ERKEN FİNAL YAPIYOR

    Katılmıyorum%0Katılıyorum%0