DİZİ DÜNYASI
ANASAYFA/DİZİ DÜNYASI/Yıldız Asyalı hangi dizinin kadrosuna katıldı?

Yıldız Asyalı hangi dizinin kadrosuna katıldı?

Yıldız Asyalı hangi dizinin kadrosuna katıldı?

Kadrosunu birbirinden değerli isimlerle güçlendiren dizinin yeni transferlerinden birisi de ünlü oyuncu Yıldız Asyalı oldu.

  Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2017 13:22 Güncelleme: 11 Ekim 2017 13:25
- - -

Kanal 7’nin sevilen günlük dizisi Elif, yenilenen oyuncu kadrosuyla geçtiğimiz ay dördüncü sezona merhaba dedi. Kadrosunu birbirinden değerli isimlerle güçlendiren dizinin yeni transferlerinden birisi de ünlü oyuncu Yıldız Asyalı oldu.

Kanal 7’nin başarılı dizisi Elif yeni sezonda yeni oyuncularla ekrana gelmeye devam ediyor. Diziye yeni katılan oyunculardan biri de televizyon dünyasının tanınan isimlerinden Yıldız Asyalı oldu.

YILDIZ ASYALI KİMDİR?

Sanatçı bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen Yıldız Asyalı henüz 5 yaşındayken piyano çalmaya başladı. Müziğe ilgisi küçük yaşlarda başlayan Asyalı, İstanbul Devlet Opera ve Balesi Çocuk Korosu'nda solist olarak görev aldı. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olan oyuncu, bugüne dek bir çok dizi ve filmde oyunculuk yaptı.

Yıldız Asyalı, ilk ismi Eyvah Babam olan ve daha sonra Eyvah Kızım Büyüdü olarak yayınlanmaya devam eden dizide başrolü ünlü oyuncu Haluk Bilginer’le paylaşmıştı. Bugünlerde ise başarılı oyunculuk performansını sevilen günlük dizi Elif’te sürdürüyor.

YORUM YAZINYıldız Asyalı hangi dizinin kadrosuna katıldı? haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM