DİZİ DÜNYASI
ANASAYFA/DİZİ DÜNYASI/Yeşilçam'ın kült filmi dizi oluyor! Başroller bomba bakın kimler var

Yeşilçam'ın kült filmi dizi oluyor! Başroller bomba bakın kimler var

Yeşilçam'ın kült filmi dizi oluyor! Başroller bomba bakın kimler var

Yeşilçam'ın uzun dönem kapalı gişe oynayan kült filmlerinden biri olan 1977 yapımı Baraj filmi dizi oluyor. Başroller için teklif götürülen isimler ise bomba!

  Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2018 08:33 Güncelleme: 21 Kasım 2018 08:36
- - -

Yeşilçam'ın büyük ses getiren ve uzun süre kapalı gişe oynayan efsane filmlerinden biri Baraj dizi oluyor. 1977 yılında yönetmenliğini Orhan Aksoy'un yaptığı başrollerinde ise Türkan Şoray ve Tarık Akın'ın oynadığı film beyaz perdeden sonra ekranlara taşınıyor.

Yeşilçam'ın kült filmi dizi oluyor! Başroller bomba bakın kimler var

Şoray'ın kızı Yağmur Ünal ve yapımcı Fatih Aksoy film için kolları sıvadı.Yeniden dizi olarak uyarlanacak Baraj filminin başrolleri için Kaan Urgancıoğlu ve Hatice Şendil’e teklif gitti.

FATİH AKSOY DUYURMUŞTU

Fatih Aksoy bu haberi geçtiğimiz günlerde şöyle vermişti: "Yeni filmle ilgili konuştuk. Türkan Hanım’ın oynadığı, onunla ün kazanmış bir filmi Yağmur’la birlikte üreteceğiz. Şu an senaryosunu yazdırıyoruz. Önümüzdeki sezon bitmiş olacak."

BARAJ FİLMİNİN KONUSU NEYDİ

Yönetmenliğini Orhan Aksoy'un yaptığı 1977 tarihli filmin başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan yer alıyor. Filmde, bir barajın yapımında ustabaşı olan Nazım'ın, genelevde çalışan Aysel ile olan aşkları anlatılıyor. Gönül Postası aracılığı ile mektuplaşmaya başlayan ikili zaman içerisinde birbirlerine aşk duymaya başlarlar...

YORUM YAZINYeşilçam'ın kült filmi dizi oluyor! Başroller bomba bakın kimler var haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM