MEDYA KÖŞESİ
ANASAYFA/MEDYA KÖŞESİ/Yeni Çağ yazarından yeni parti için bomba iddia!

Yeni Çağ yazarından yeni parti için bomba iddia!

Yeni Çağ yazarından yeni parti için bomba iddia!

Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Ahmet Takan, yerel seçimden sonra kurulacağı iddia edilen yeni partiye ilişkin olarak kulis bilgiler içeren bir yazı kaleme aldı.

  Eklenme Tarihi: 20 Mart 2019 09:58 Güncelleme: 20 Mart 2019 10:02
- - -

Ahmet Takan, geçen günlerde iktidar için de önemli bir isimle konuştuğunu, bu kişinin kendisine "Ne Davutoğlu ne de Babacan. Onlardan hiçbir şey olmaz. İnanamayacağın, çok genç ve sürpriz bir isim hazırlanıyor" dediğini aktardı.

Takan, "Ne Babacan, ne Davutoğlu" başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili bölümünde şunları söyledi: 

AKP içinde tepkili, iri dişli bir muhalif kadro oluştu. Erdoğan, bunu çok yakından takip ediyor. Bu kadro da 31 Mart sonuçlarını bekliyor, ona göre hareket edecek. İktidar içinde önemli bir isimle geçenlerde konuşuyordum, "Ne Davutoğlu ne de Babacan... Onlardan hiçbir şey olmaz. Tayyip bey de bunu çok iyi biliyor. 'Gelin buraya' dese  ikisi de koşar gider. Başka şansları mı var?.. Abdullah Gül'den hiçbir şey çıkmayacağını artık herkes net olarak gördü. İnanamayacağın, çok genç ve sürpriz bir isim hazırlanıyor. Erdoğan'a alternatif yapı AKP içinden geniş bir oluşumu kapsayarak çıkacak" dedi. Çok kurcaladım, "genç ve sürpriz isim" hakkında bilgi alamadım. "Hep beraber bekleyelim bakalım..." demekle yetindi.

YORUM YAZINYeni Çağ yazarından yeni parti için bomba iddia! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM