GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/"Yanlış Anlama" filmi ne zaman vizyona girecek?..

"Yanlış Anlama" filmi ne zaman vizyona girecek?..

Başrollerinde Şevket Çoruh ve İlker Ayrık'ın olduğu yanlış anlaşmalar üzerine kurulu komik bir hikayeyi beyaz perdeye taşıyan komedi filmi 27 Ekim'de vizyona girecek...

  Eklenme Tarihi: 08 Ağustos 2017 15:13 Güncelleme: 08 Ağustos 2017 15:28
- - -

Yanlış anlaşmalar üzerine kurulu komik bir hikayeyi beyaz perdeye taşıyan komedi filmi Yanlış Anlama’nın vizyon tarihi belli oldu. Türkiye ve Azerbeycan’ın ünlü oyuncularını bir araya getiren ve eğlenceli karakterleriyle dikkat çeken film 27 Ekim'de seyirciyle buluşacak.

Oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh ile birlikte İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez gibi isimler de bulunuyor. Azerbaycan’nın çok ünlü isimleri de kadroya eşlik ediyor. Pervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Amin gibi ünlüler filmde rol alan isimler arasında yer alıyor.

Levent Cengizhan’ın yapımcılığında DADA Yapım imzalı filmin yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek üstlenirken, senaryosunu Ayberk Çınar kaleme alıyor. Türkiye ve Azerbaycan arasındaki sıcak ilişkilerin komik bir hikayesiyle perdeye taşınan film 27 Ekim'de vizyona giriyor. Film, Türkiye sinemalarıyla aynı zamanda  Azerbaycan sinemalarında da gösterime girecek.

YORUM YAZIN"Yanlış Anlama" filmi ne zaman vizyona girecek?.. haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM