GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Vedat Milor’dan takipçisine çok sert tepki: Sana ne hödük?

Vedat Milor’dan takipçisine çok sert tepki: Sana ne hödük?

Vedat Milor’dan takipçisine çok sert tepki: Sana ne hödük?

Türkiye'nin önde gelen gastronomi yazarlarından Vedat Milor, sonunda sosyal medyadan gelen 'garip' yorumlara kayıtsız kalamadı. Milor, bir kullanıcısının yorumuna "Sana ne hödük" cevabını verdi.

  Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2019 08:59 Güncelleme: 24 Nisan 2019 09:04
- - -

Hürriyet gazetesindeki ve Kafa dergisindeki köşe yazılarının yanı sıra sosyal medyada da sıklıkla gastronomiyle ilgili paylaşamlar yapan, hem yurt içinde hem de dışında yemek yediği mekanları takipçileriyle paylaşan Milor’un bu seferki adresi İtalya’ydı.

İtalya’nın Caianello Vecchio bölgesindeki Il Contadino Agriturismo isimli restoranı ziyaret eden Milor, Instagram’da yayınladığı videoda mekanın menüsü ve fiyatlara dair de paylaşımda bulundu. Çok sayıda kullanıcı açıklayıcı üslubu ve verdiği bilgiler, öneriler için Milor’a teşekkür ederken; bazıları da ünlü gastronomi yazarı ‘Avrupa sevicilik’ yapmakla ve ‘Türkiye’yi tanıtmamakla’ suçladı.

vedat milor

Öte yandan Milor, neden yurt içinden daha az paylaşım yaptığı yönünde saygı çerçevesi içinde sorulan ise şöyle yanıtladı:

“Türkiye’de değilim. Her gün oradan paylaşım yapmak için TV programım olmalı ve vaktimin önemli kısmını orada geçirmem lazım. Benden istediğiniz fiziksel imkansızlığa giriyor.”

Milor, paylaşımlarını yorumlara kapatması önerileri üzerine de şunları söyledi: “Bazen sizlerden yeni şeyler öğreniyor ve yazılarım için ilham alıyorum. Bu şansı kaybederim.”

vedat milor

YORUM YAZINVedat Milor’dan takipçisine çok sert tepki: Sana ne hödük? haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM