GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Uğur Dündar'dan ortak yayın için ilk yorum

Uğur Dündar'dan ortak yayın için ilk yorum

Uğur Dündar'dan ortak yayın için ilk yorum

İsmail Küçükkaya'dan önce moderatörlük teklifini kabul etmeyen Uğur Dündar'dan, ortak canlı yayın için ilk yorum geldi. Dündar, adaylara verilen 3 dakikalık sürenin yetersiz olduğunu söyledi.

  Eklenme Tarihi: 17 Haziran 2019 02:44 Güncelleme: 17 Haziran 2019 02:45
- - -

Gazeteci Uğur Dündar, Binali Yıldırım- Ekrem İmamoğlu canlı yayınına ilişkin ilk değerlendirmesini sosyal medyadan yaptı.

Dündar, Twitter'dan İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünü üstlendiği programda adaylara verilen 3 dakikalık sürenin yetersiz olduğunu söyledi.

uğur dündar

İsmail Küçükkaya'yı 'tarafsız' bulan Uğur Dündar, 'ABD'de uygulanan bu canlı yayın formatının Türkiye'ye uymadığını' iddia etti. İşte yazdıkları:

NE OLMUŞTU?

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, ortak canlı yayın için Uğur Dündar'ı teklif etmiş CHP Adayı Ekrem İmamoğlu da bu ismi kabul etmişti. Dündar ise teklifi önce kabul etmiş; ancak sonrasında moderatörlükten sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine çekildiğini açıklamıştı.

YORUM YAZINUğur Dündar'dan ortak yayın için ilk yorum haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 1 YORUM
  • hfehmi ovalı17 Haziran 2019 10:15

    Bizim memlekette her şey pahalı duayenlik ucuz.. Teklif edilen görevi ret ediyorsan o görevi yapanı eleştirene hele beğenmeyene DUAYEN denmez.

    Katılmıyorum%0Katılıyorum%0