RÖPORTAJ
ANASAYFA/RÖPORTAJ/Teoman'dan Kenan Evren'i çıldırtacak sözler

Teoman'dan Kenan Evren'i çıldırtacak sözler

Teoman'dan Kenan Evren'i çıldırtacak sözler

Teoman meğer ne çok nefret ediyormuş Kenan Evren'den. Bu sözleri yine olay olacak.

  Eklenme Tarihi: 22 Şubat 2010 10:45 Güncelleme: 22 Şubat 2010 10:45
- - -

Ünlü sanatçı Teoman bir açıldı pir açıldı. Bu kez de Star'dan Fadime Özkan'a verdiği röportajda Kenan Evren'e demediğini bırakmıyor... Ölmeden evvel sürünmesini dilediği Evren'in üniversitelere konuşmacı olarak davet edilmesine ise ağır sözlerle karşı çıkıyor.

İşte o söyleşiden Evren ile ilgili söyledikleri;

KATİLİ İMAM YAPMAK GİBİ

Hem o darbeyi yaşamış hem onların muadilleri neler neler çekmiş, bu adam yüzünden. Üniversiteleri mahveden, kitapları yaktıran adamı getir, üniversitede konuştur, bir de alkışlat. Üniversiteye girememesi lazım o adamın. seri katili, imam ya da doktor yapmak gibi bir şey bu! 

SADİSTÇE İŞKENCELER YAPTIRDI

Tamam. Darbeyi yaptı bu adam. Diyelim ki okeyiz. Sonra ne yaptı, asıl ona bakalım: Berbat ve canice şeyler yaptı. İnsanlara zevkine sadistçe işkenceler yaptı.  

ÖLMEDEN EVVEL GÖRSÜN

Düşündüm aslında. Bu adamdan nefret eden o kadar çok insan var ki. Ki ben birinci dereceden değil, kavram olarak nefret ediyorum ondan. Hapse atılsın ya da çıkıp biri vursun istemiyorum. Ama toplumun genelinin bu adam berbat bir adam diye düşünmesini istiyorum. Ölmeden evvel bunu görmesini istiyorum.

BAŞINI YASTIĞA GÖNDERDİĞİNDE

Uzun yaşayacak gibi duruyor. Görecek. Bir de kendinden bir tür Atatürk dizayn ediyordu ya, yazık. (gülüyor) Atatürk’ün giyim zevkini almış, tipi de düzgün birazcık. Hatta hiç tanımasan sempatik biri bile. Ama tarihe utanılacak biri olarak geçecek. Onu hissetsin isterim. Bunu adalet için ve başkalarına örnek olsun diye istiyorum. O yüzden başını yastığa koyduğunda negatif şeyler hissediyorsa, bu beni hiç üzmez.

YORUM YAZINTeoman'dan Kenan Evren'i çıldırtacak sözler haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 3 YORUM
 • Misafir22 Şubat 2010 11:54

  1980'de aciz politikacilarla T.C.'de günde 20-25 kisi sag-sol kavgasinda ölüyordu. Dogmadigindan o günün sartlarini bilmiyor...veya enteresan olup ilgi toplamaga calisiyor.

  Katılmıyorum%0Katılıyorum%0
 • Misafir22 Şubat 2010 13:23

  saygıyla karşılıyorum.Yanlışlara ve antidemokrat girişime hep böyle yaklaşsın isterim

  Katılmıyorum%0Katılıyorum%0
 • Misafir22 Şubat 2010 14:19

  "Temiz" yuzu ile gülüsünün dudak ve gözlerine sinsice yerlesmis halini hic unutmam...Henuz 22 yasinda ben bir evde gizlenirken Casablanca filmi´nin ardindan veya oncesinde, cok iyi hatirlamiyorum, daha sonra ögrendime göre sakinlestirci alip yaptigi konusmayi hic unutmayacagim. Benim kusagim yok edildi, cil yavrusu gibi dagiltildi. Bu kusaga, Abu Garip iskencelerinden daha beteri yapildi, genc insanlar katledildi. Teoman´in yaklasimi son derece insanca ve hakli. Ya diger susanlarin yaklasimi?

  Katılmıyorum%0Katılıyorum%0