GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/İşte Fethullah Gülen'in resmi Twitter hesabı

İşte Fethullah Gülen'in resmi Twitter hesabı

İşte Fethullah Gülen'in resmi Twitter hesabı

Yeni Şafak'a ilan veren Fethullah Gülen “Beni sadece kendi resmi kanallarımdan takip edin” mesajı verdi.

  Eklenme Tarihi: 14 Mart 2012 17:23 Güncelleme: 14 Mart 2012 17:23
- - -
GAZETECİLER.COM - Fethullah Gülen kendi açtığı twitter hesabını bugün verdiği bir ilanla Yeni Şafak gazetesi üzerinden duyurdu.

Twitter'dan Taraf'ın manşetinde yer bulan Stratfor iddialarına cevap da veren Gülen, "Beni sadece kendi resmi kanallarımdan takip edin" mesajı verdi.

STRATFOR İDDİALARINA YANIT

ABD'li bir özel bilgi toplama kurumu olan Stratfor'un Fethullah Gülen ile ilgili olarak bazı iddiaların Taraf Gazetesi'nde yer almasından sonra Fethullah ülen ismi etrafındaki tartışma yeni bir boyut kazanmıştı. Stratfor'un raporlarında yer alan iddialara göre Fethullah Gülen Adalet ve Kalkınma Partisi üzerinde oy baskısı kurarak siyasi isteklerini yaptırmaya çalışıyordu.

FETHULLAH GÜLEN CEVAP VERDİ

Bu konunun tartışılmaya başlandığı son günlerde ortaya yeni bir gelişme çıktı. Gülen Yeni Şafak Gazetesi'nin internet versiyonuna bugün bir ilan vererek kendi adına kurduğu twitter hesabını duyurdu ve web sayfasına dikkat çekti.

"HÜKÜMET ÜZERİNDE BASKI KURDUĞUM İDDİALARI YALAN" DEDİ

Gülen hem twitter hesabı hem de web sayfası üzerinden, "Hükümet üzerinde baskı kurduğum iddiaları yalandır" başlıklı bir yazı yayınladı.

TWİTTER HESABININ ADRESİ

Fethullah Gülen'in twitter hesabının adresi ise şöyle: @FgulencomTR

BENİ BURDAN TAKİP EDİN MESAJI

Fethullah Gülen Yeni Şafak'a verdiği ilanda kendisinin başka kanallardan değil, resmi olarak kendi kanallarından takip edilmesini istedi.

Bu istek ilanda, "M. Fethullah Gülen'i resmi kanallarından takip edin" ifadesiyle yer aldı.

(Safile Usul / Gazeteport)