GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, elemeye kimler kaldı?

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, elemeye kimler kaldı?

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, elemeye kimler kaldı?

Dokunulmazlık oyunlarının ardından yapılan ada konseyiyle, haftanın eleme adayları belli oldu.

  Eklenme Tarihi: 11 Mart 2019 00:07 Güncelleme: 11 Mart 2019 01:09
- - -

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan yarışmasının 10 Mart tarihli yeni bölümünde önce iletişim, ardından da dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Dokunulmazlık oyunu öncesinde Okay ve Bora arasında grup tartışması çıktı. Peki, Survivor’da iletişim oyununu kim kazandı, dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?

İletişim ödülünü kimler kazandı?

Survivor'da yeni bölüm ilk olarak iletişim oyunları ile başladı. Ödülün ailelerle mesajlaşmak olduğu zorlu oyunları erkeklerde Okay Köksal, kadınlarda ise Sude Burcu kazandı. Ödülü kazananlardan Okay, ödüle Sabriye ve Atakan'ı götürürken, Sude ise Seda ve Melisa'yı götürdü

Survivor'da 2'nci dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Survivor'da  iletişim oyunu sonrası haftanın 2. dokunulmazlığı oynandı. İlk dokunulmazlığı kazanan Türkiye takımı, ikinci dokunulmazlığı da 10-6 kazanmayı başararak dokunulmazlığı kazanmış oldu. Böylelikle Survivor'da haftanın eleme adaylarının Yunanistan takımından olacağı belli oldu.

Survivor'da haftanın dokunulmazlık sembolü ise Acun Ilıcalı tarafından Sude'ye verildi.

Yunan takımında kadınlar arasında bireysel dokunulmazlığı kazanan isim Afroditi olurken, erkekler arasında ise Vasilikos kazandı.

Survivor'da haftanın eleme adayları kimler oldu?

Survivor'da eleme öncesi sürpriz bir gelişme yaşandı ve Acun Ilıcalı: "Kurala göre Yunan takımında bu akşam erkekler aday olmak zorunda çünkü kadın erkek sayılarının arasında ikiden fazla olmamalı" açıklamasını yaptı.

Eleme adayları ise konsey sonrası ilk olarak Yunan takımının yaptığı oylama sonucu Tony Stavratis olurken, ikinci eleme adayını ise erkeklerde bireysel dokunulmazlığı kazanan Vasilikos'un söylediği Spyros Gourdoupis oldu. Haftanın üçüncü eleme adayı ise Afroditi’nin belirlediği Simos oldu.

YORUM YAZINSurvivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, elemeye kimler kaldı? haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM