TV HABER
ANASAYFA/TV HABER/Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, elemeye kimler kaldı?

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, elemeye kimler kaldı?

Survivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, elemeye kimler kaldı?

Survivor'da dokunulmazlık oyunu sonrası eleme adayları belli oldu.

  Eklenme Tarihi: 18 Şubat 2019 08:56 Güncelleme: 18 Şubat 2019 09:36
- - -

Survivor Türkiye - Yunanistan mücadelesinde heyecan tüm hızıyla sürmeye devam ediyor. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine keyifli anlar yaşatan Survivor'da bu akşam dokunulmazlık mücadelesi yer aldı. Elenmemek adına son ana kadar savaşan yarışmacılar, parkurda zorlu anlar yaşadılar. Peki, Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8'in reyting rekortmeni fenomen yarışma programı Survivor'da bu hafta iki takım yarışmacıları da kıyasıya mücadele verdi. En önemli oyun olan dokunulmazlık için mücadele veren yarışmacılar, sıcak havanın altında parkurlarda ter dökmeye devam ettiler. Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

Yarışma programı Survivor'da dün akşam Türk ve Yunan takımları haftanın birinci dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Oldukça zorlu bir parkurda kıyasıya mücadeleye sahne olan oyununun sonunda kazanan 10-4 skorla Türk takımı oldu.

İkinci dokunulmazlık oyununda ise Türkiye yine fırtına gibi esti ve bu hafta takımını koruma altına aldı. Yunanistan ise iki oyunu kaybederek eleme adayları çıkarmak zorunda kaldı.

Eleme adayları kimler oldu?

Survivor'da bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Yunanistan takımından ilk eleme adayı takım kararıyla İoulieta oldu. İkinci eleme adayı ise bireysel dokunulmazlığı kazanan ismin belirlediği Spyros oldu. Üçüncü eleme adayını ise bayanlarda bireysel dokunulmazlığı kazanan Ria belirledi. Üçüncü eleme adayı Vasilis oldu.

YORUM YAZINSurvivor'da dokunulmazlığı kim kazandı, elemeye kimler kaldı? haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM