GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Survivor bitti, Adem ve Sabriye'nin arkadaşlığı da bitti!

Survivor bitti, Adem ve Sabriye'nin arkadaşlığı da bitti!

Survivor bitti, Adem ve Sabriye'nin arkadaşlığı da bitti!

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Adem ve Sabriye arasındaki gerilimi kaleme aldı.

  Eklenme Tarihi: 05 Temmuz 2018 12:05 Güncelleme: 05 Temmuz 2018 12:23
- - -

‘Survivor 2018’in şampiyonu Adem Kılıççı, katıldığı ‘Survivor Panaroma programında, birlikte yarıştıkları dönemde bir an olsun yalnız bırakmadığı Sabriye Şengül'e sitem etmişti.

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, Adem ve Sabriye arasındaki gerilimi kaleme aldı.

‘SURVIVOR’LA BİRLİKTE ARKADAŞLIK DA BİTTİ!

‘Survivor 2018’in şampiyonu Adem Kılıççı, katıldığı ‘Survivor Panaroma’da bayağı sitem etti, ‘Survivor 2017’deki en yakını Sabriye’ye... Kılıççı, Sabriye Şengül için şunları söyledi:  

“Sabriye’yle hiç görüşmedik. Aramadı beni çıktıktan sonra. Sıkıntı yok. Tebrik de etmedi. Sorun değil, olabilir. Bir şeyleri ‘sen dedin diye’, ‘o dedi diye’ yapıyorsan, bu samimiyet değil bence. Mustafa Kemal çok güzel bir söz söyledi bence konseyde. ‘Herkesin gönlünde bir aslan yatar, benim gönlümde yatan da Adem’dir’ dedi. Sabriye’nin gönlünde yatan aslan belki ben değilimdir.”  

‘Survivor 2017’yi izleyenlerin samimiyetlerini aşk sandığı yarışmacılardan Adem Kılıççı, hafızam beni yanıltmıyorsa, bu yıl Dominik’teki bir söyleşisinde sanılanla gerçek arasında fark olduğunu açıkladı.  

Kılıççı, ‘Survivor 2018’deki bir söyleşisinde, yarışma bittikten sonra haklarında yazılanları okuyunca, izleyicilerin aralarındaki samimiyeti yanlış anladığını, o nedenle bu kez Dominik’e, bütün kadın yarışmacılara eşit mesafede durma kararıyla geldiğini söyledi. Öyle sanıyorum ki, bu açıklamasını ‘Survivor’ı izleyenler gibi Sabriye de şaşkınlıkla dinledi ki, iş bu noktaya geldi.  

Seyircilerin evlendi, evlenecekler gözüyle baktıkları Adem’le Sabriye arasındaki samimi ilişki, yarışmayla bitmiş demek ki!  

YORUM YAZINSurvivor bitti, Adem ve Sabriye'nin arkadaşlığı da bitti! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM