GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Şok! Star TV onu da yayından kaldırdı

Şok! Star TV onu da yayından kaldırdı

Şok! Star TV onu da yayından kaldırdı

Ekranlarında yaz ekranına geçmesi ile beraber, yer alan program sayısı ve dizi sayısı oldukça azalmışken, Star TV'den bomba gibi bir karar geldi. Star TV, bir yapımı daha yayından kaldırdı. Peki Star TV'nin yayından kaldırdığı yapım hangisi?

  Eklenme Tarihi: 23 Temmuz 2018 09:29 Güncelleme: 23 Temmuz 2018 10:50
- - -

Star TV ekranlarının büyük umutlarla yayına sürülen yarışma programı Geleceğin Starı final kararı aldı. Star’ın 25 Film imzalı iddialı yarışması “Geleceğin Starı”, 3 hafta sonra final yapacak.

‘Geleceğin Starı’ yarışması 6. bölümde ekrana veda ediyor.Hamdi Alkan, Nurgül Yeşilçay ve Fırat Parlak’ın jüri koltuğunda oturduğu yarışma, dizi ve film sektörüne yeni yüzler kazandırma amacıyla yola çıkmıştı.

Uzun süren elemelerden sonra belirlenen adaylar arasından, 13 haftalık maratonun sonunda bir kadın ve bir erkek birinci seçilecekti. Ancak Müjde Uzman’ın sunduğu yarışmanın 6. bölümde ekrana veda etmesine karar verildi.

Bu gelişme üzerine yarışmanın birincilerinin seçimi için farklı bir formüle karar verildiği öğrenildi. Programın son bölümünde ikisi kadın, 2’si erkek toplam 4 yarışmacı seçilecek ve bu yarışmacılar arasından Star TV web sitesinden yapılacak halk oylamasıyla da bir kadın ve bir erkek birinci belirlenecek.

  • “Geleceğin Starı”nın birincileri ödül olarak yeni sezonda Star’ın bir dizisinde rol alma fırsatı yakalayacak.

YORUM YAZINŞok! Star TV onu da yayından kaldırdı haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM