DİZİ DÜNYASI
ANASAYFA/DİZİ DÜNYASI/Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisi belli oldu bakın partneri kim?

Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisi belli oldu bakın partneri kim?

Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisi belli oldu bakın partneri kim?

Fİ dizisinden sonra ekranlardan uzak kalan Serenay Sarıkaya, yeni bir dizi için AY Yapım ile el sıkıştı. Kanal D'de yayınlanması beklenen dizinin erkek başrol oyuncusu da belli oldu...

  Eklenme Tarihi: 03 Aralık 2018 15:00 Güncelleme: 03 Aralık 2018 15:03
- - -

Fİ dizisinin final yapmasının ardından bir süredir setlerden ve ekranlardan uzak kalan Serenay Sarıkaya yeni bir diziyle ekrana dönmeye hazırlanıyor. AY Yapım'ın üstleneceği dizide Seranay Sarıkaya'ya Devrim Evinin'in eşlik edeceği iddia edildi. Sarıkaya'nın yeni dizisinin Ocak ayında çekimlere başlayacağı ve Kanal D ile anlaşmanın çok yakın olduğu öğrenildi.

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın, yeni bir dizi için AY Yapım'la el sıkıştığı belirtiliyor. Sarıkaya'nın başrolünü oynayacağı dizinin yönetmen koltuğunda ise usta yönetmen Mesude Eraslan oturacak.

Serenay Sarıkaya'ya başrolde 'Beni Affet' dizisinin yakışıklı oyuncusu Deniz Evinin'in eşlik edeceği öğrenildi.

Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisi belli oldu bakın partneri kim?

Fi dizisinde Duru karakterini canlandıran ve internette büyük bir izlenme rakamına erişen Serenay Sarıkaya'nın yine internette yayınlanacak bir dizide rol almak istediği biliniyordu.

Serenay Sarıkaya ile el sıkışan AY Yapım'ın Çarşamba günleri ekranda yaşanan dizi boşluğunu doldurmak için kısa zamanda çalışmalara başlayacağı belirtiliyor.

AY Yapım'ın Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisi için Kanal D ile mesaya oturduğu ve anlaşmanın an meselesi olduğu bildiriliyor.

YORUM YAZINSerenay Sarıkaya'nın yeni dizisi belli oldu bakın partneri kim? haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM