TV HABER
ANASAYFA/TV HABER/Palu Ailesi neden çözülemiyor Müge Anlı açıkladı

Palu Ailesi neden çözülemiyor Müge Anlı açıkladı

Palu Ailesi neden çözülemiyor Müge Anlı açıkladı

Palu Ailesi gündemi sarsmaya devam ediyor. Canlı yayınlanan programda her geçen gün yeni bir olay, yeni bir iddia çıkıyor. Peki her şey bu kadar netken neden hala suçlular netleşmedi. Müge Anlı herkesin merak ettiği bu sorunun cevabını verdi.

  Eklenme Tarihi: 09 Ocak 2019 09:40 Güncelleme: 09 Ocak 2019 10:55
- - -

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Havva Palu, oğulları İsa ve Fatih Palu ile birlikte Aralık ayı sonunda 2008 yılında kaybolan kızları Meryem ve ondan bir yıl sonra kaybolan torunu Melike’nin bulunması amacıyla başvurdu. Programda her geçen gün Palu ailesi ile ilgili ortaya çıkan olaylar ülkenin gündemine oturdu.

Damat Tuncer Ustael ve Palu ailesi hakkında iddialar arasında tecavüz, cinayet, gasp ve işkence var. Dün yayınlanan bölümde ise canlı yayına tanık olarak katılan Palu ailesinini kiracısı Fırat Atılım Kaşdaş, Tuncer Ustael hakkında bildiklerini söyledi ve Meryem Tahnal'ın ağaçta bağlı olarak gördüğünü açıkladı. Tuncer Ustael karısı Emine Ustael ise ölen kardeşi Meryem Tahnal'ın eşine tecavüz ettiğini söyleyip herkesi şoke etmişti. Peki olaylar bu kadar net iken,iddialar bu kadar güçlü iken neden hala suçlular netleşmiyor? Müge Anlı bu sorunun cevabını canlı yayında açıkladı.

21 Aralık'ta Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Palu Ailesinin her satırı korkunç hikayesi Türkiye'nin gündeminde bomba etkisi yaratmaya devam ediyor. 'Cinci Hoca' olarak bilinen Tuncer Ustael hakkındaki iddialar kan dondurmaya devam ederken Müge Anlı'dan herkesin merak ettiği sorunun cevabı geldi.

Anlı yaptığı açıklamada "Şunu belirteyim herkesin ortak görüşü bu dosya nasıl kalmış. Dediğim gibi orada,burada, şurada özellikle farklı illerde farklı suçlar olunca bu dosyaların bir araya gelmesi gerçekten güçleşiyor. Yani aklı başında birinin çıkıp aile içinde, bakın şuda şöyle şuda böyle felan demesi lazımdı. Fakat izledik aileyi herkes birbiri ardından benze şeyler söylediği için toplu bir hezeyan içindeler dün hocamın da ifade ettiği şekliyle.

- O toplu hezeyan içinde kimse çıkıpta doğruları söylemek için birleşememiş. Ama bu gün bu yayın ve bağlanan izleyicilerin iddiaları, bu dosyanın işte yeniden tam teşekküllü olarak açılmasına fırsat tanıdı. Zaman aşımı da yok o anlamda gayet mutluyuz." açıklamalarını yaptı.

YORUM YAZINPalu Ailesi neden çözülemiyor Müge Anlı açıkladı haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM