GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Ömer Özgüner’in istifası sürpriz bir karar mıydı? Sina Koloğlu yazdı

Ömer Özgüner’in istifası sürpriz bir karar mıydı? Sina Koloğlu yazdı

Ömer Özgüner’in istifası sürpriz bir karar mıydı? Sina Koloğlu yazdı

Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner, geçtiğimiz günlerde görevinden istifa etmişti. Milliyet yazarı Sina Koloğlu, Özgüner'in istifasını köşesinde değerlendirdi.

  Eklenme Tarihi: 18 Nisan 2018 15:45 Güncelleme: 18 Nisan 2018 15:45
- - -

 Milliyet yazarı Sina Koloğlu Star TV Genel Müdürü Ömer Özgüner'in büyük şaşkınlık yaratan istifasının perde arkasını yazdı.

SİNA KOLOĞLU'NUN YAZISI

Star TV’nin Genel Müdürü Ömer Özgüner’in istifası ‘beklenmiyordu’ diye yorumlandı ve sürpriz olarak nitelendirildi. Hatta Özgüner, Puhu TV’nin de başına getirilmişti. Kulağıma gelen, şirket içindeki değişimin oynadığı rol... Doğuş Yayın Grubu’nun tepe yönetiminde geçtiğimiz günlerde 21 yıldır yönetim kurulu başkanlığını sürdüren Erman Yerdelen’in yerine Aclan Acar getirilmişti. Üst düzey ayrılıklar yaşandı. Ve son nokta, tepe isim de ayrıldı. Kulağıma gelen, Özgüner’in ‘değişen sistem’den duyduğu rahatsızlık. Bir yerde kanalın tasarruf tedbirleri almasının da işareti bazı değişiklikler... Peki yerine kim gelecek? Genel yayın yönetmeni Çağatay Önal oldu. Önal, bu göreve yabancı değil. 2010 tarihinde Star TV’nin başına gelmişti. Ömer Özgüner döneminde de etkin bir roldeydi. Şimdi yine, Star TV’nin başında olacak.

YORUM YAZINÖmer Özgüner’in istifası sürpriz bir karar mıydı? Sina Koloğlu yazdı haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM