POLEMİK
ANASAYFA/POLEMİK/Nevşin Mengü üst üste soru sorunca Burhan Kuzu'yu kızdırdı!

Nevşin Mengü üst üste soru sorunca Burhan Kuzu'yu kızdırdı!

AK Parti milletvekili Burhan Kuzu, CNN Türk'te Nevşin Mengü'nün canlı yayınına konuk oldu. Üst üste ve yüksek perdeden sorular üzerine Kuzu, Nevşin Mengü'ye çıkıştı...

  Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2017 08:10 Güncelleme: 14 Nisan 2017 13:48
- - -

CNN Türk'ten Nevşin Mengü'nün yeni anayasayla ilgili sözleri AK Partili Burhan Kuzu'yu kızdırdı. Soru diye kendisine CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarını yönelttiğini söyleyerek Mengü'ye tepki gösteren Kuzu, ünlü sunucuyu CHP ağzıyla konuşmakla suçladı.

AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, CNN Türk'te referandumu ve yeni anayasayı anlattı. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile güçler ayrılığı ilkesinin daha da güçleneceğini söyleyen Kuzu, Nevşin Mengü'nün tüm yetki tek kişide toplanacak iddialarına ise sert çıktı.

Kuzu, Mengü'nün ardı ardına yeni anayasayla ilgili eleştirilerine "Siz konuyu benimle tartışmaya mı geldiniz yoksa sorularınıza cevap mı istiyorsunuz" diye tepki gösterdi. Mengü'nün itirazlarının sürmesi üzerine Kuzu şöyle konuştu:

"Bir soru içerisinde 50 soru sorulmaz. Siz aynen Kemal Bey gibi dolmuş vaziyette soru soruyorsunuz. Ben çok programa katıldım ama böyle bir program görmedim kusura bakmayın. Dediklerinizin çoğu yanlış ve Kemal Bey'in yalanları. Piyasaya sürdüğü yalanlar. Tek tek gidelim eğer program yapacaksak. Yok yapmayacaksak ayrı şey. O zaman da başka türlü davranalım." 

YORUM YAZINNevşin Mengü üst üste soru sorunca Burhan Kuzu'yu kızdırdı! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 2 YORUM
  • seçmem13 Nisan 2017 08:29

    zoruna mı gitti?

    Katılmıyorum%50,00Katılıyorum%50,00
  • Emre Özbek13 Nisan 2017 09:05

    Kadının konuşmasında ufacık bir fikir kırıntısı bile yok!.. Allah'a şükür Türkiye'de solcuyum diyenler hep bu kadın ve Kılıçdaroğlu seviyesinde zekaya sahipler.. Onların sayesinde 16 Nisanda başkanlığı getiriyoruz!

    Katılmıyorum%50,00Katılıyorum%50,00