DİZİ DÜNYASI
ANASAYFA/DİZİ DÜNYASI/Netflix'in ilk animasyon antoloji dizisi

Netflix'in ilk animasyon antoloji dizisi

Netflix'in ilk animasyon antoloji dizisi

Netflix’in, Tim Miller ve David Fincher imzalı animasyon antoloji dizisi Love, Death & Robots geliyor.

  Eklenme Tarihi: 08 Ocak 2019 12:20 Güncelleme: 08 Ocak 2019 15:50
- - -

Netflix’in, Tim Miller (Deadpool, yakında gösterime girecek Terminatör’ün devamı) ve David Fincher (MINDHUNTER, Gone Girl, House of Cards) imzalı animasyon antoloji dizisi Love, Death & Robots geliyor.

Love, Death & Robots animasyon dizisi, bilim kurgu, fantastik film, korku ve komedi türlerini kapsayan kısa öykülerden oluşuyor. Cesur bir anlatıma sahip her bir bölüm esur, kolay izlenebilir ve akılda kalıcı olacak şekilde kurgulandı.

Dizi, hem MillerFincher’in hikaye anlatıcılığını biçimlendiren eklektik ve provokatif janrıdan ilham alıyor. Miller şöyle diyor: "Love, Death and Robots benim için bir rüya proje. Animasyon tutkumla inanılmaz hikayeleri buluşturuyor.. Fantastik gece yarısı filmleri, çizgi romanlar, kitaplar ve dergiler bana onlarca yıldır ilham verseler de, vakti zamanında bir parçası olduğum marjinal geek ve nerd kültürüne hapsedilmişlerdi. Yetişkinlere yönelik animasyonların nihayet günümüz kültüründe daha geniş yer bulmasından dolayı son derece mutluyum."

Love, Death & Robots’un prodüksiyon sürecinde, global tüm animasyon camiasından, dünyanın dört bir yanındaki yetenekli sanatçılar, yönetmenler, oyuncularda ve inovatif animasyon stüdyoları bir araya geldi.

Her biri titizlikle tasarlanmış, enerji, aksiyon ve kara mizah dolu filmler toplam 18 hikayeden oluşuyor.

Yürütücü yapımcılığını David Fincher, Tim Miller, Jennifer Miller ve Josh Donen'in üstlendiği kısa animasyon hikayelerden oluşan, benzersiz ve dokunaklı bir izleme deneyimi yaşatmayı vadeden ilk antoloji dizisinde dünyanın önde gelen animasyon yaratıcılarını ve sürükleyici kısa hikayeleri buluşturuyor.

YORUM YAZINNetflix'in ilk animasyon antoloji dizisi haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM