GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Nagehan Alçı hangi gazetecileri devrim yapmaya çağırdı?..

Nagehan Alçı hangi gazetecileri devrim yapmaya çağırdı?..

Nagehan Alçı hangi gazetecileri devrim yapmaya çağırdı?..

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Hürriyet yazarları Ertuğrul Özkök, Mehmet Yakup Yılmaz, Fikret Bila ve Sedat Ergin ile gazeteci Zafer Mutlu'ya "devrim" çağrısı yaptı...

  Eklenme Tarihi: 17 Temmuz 2017 10:15 Güncelleme: 19 Temmuz 2017 13:44
- - -

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Hürriyet yazarları Ertuğrul Özkök, Mehmet Yakup Yılmaz, Fikret Bila ve Sedat Ergin ile gazeteci Zafer Mutlu'ya yönelik olarak yaptığı çağrısında, "Karşılarına bazı emekli generalleri alıp '27 Mayıs’tan 15 Temmuz’a tüm askeri darbeler vatana ve Atatürk’e ihanettir' dese ve onlara da bu konuda düşüncelerini sorsa; isterlerse bunu yapabilecek güçleri var" ifadesini kullandı.

Nagehan Alçı'nın "Humeyni değil, Sisi gibi gelecekti" başlığıyla yayımlanan (17 Temmuz 2017) yazısının ilgili bölümü şöyle:

MEDYA TARİHİNE GEÇECEK BİR DEVRİM OLUR...

Ordunun darbecilik zihniyetinden tamamen arınabilmesi için TSK’nın Türk siyasetine egemen olduğu dönemlerin yıldız medya aktörlerinin de özel inisiyatif almaları gerekir diye düşünüyorum.

Keşke Ertuğrul Özkök, Zafer Mutlu başta olmak üzere Sedat Ergin, Mehmet Yılmaz, Fikret Bila gibi isimler karşılarına bazı emekli generalleri alıp “27 Mayıs’tan 15 Temmuz’a tüm askeri darbeler vatana ve Atatürk’e ihanettir” dese ve onlara da bu konuda düşüncelerini sorsa...

İsterlerse bunu yapabilecek güçleri var.

Bu, medya tarihine geçecek gerçek bir demokratik devrim olur.

Nagehan Alçı'nın yazısının tamamını okumak için TIKLAYIN...

YORUM YAZINNagehan Alçı hangi gazetecileri devrim yapmaya çağırdı?.. haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM