DİZİ DÜNYASI
ANASAYFA/DİZİ DÜNYASI/Milliyet yazarından bomba iddia! Fox Tv'nin o dizisi final mi yapacak?

Milliyet yazarından bomba iddia! Fox Tv'nin o dizisi final mi yapacak?

Milliyet yazarından bomba iddia! Fox Tv'nin o dizisi final mi yapacak?

Fox TV'nin yeni dizisi Bir Deli Rüzgar, reytinlerde istediği başarıyı yakalayamayınca 'final mi yapıyor?' sorusunu akıllara getirdi. Milliyet yazarı Sina Koloğlu da bu durumu köşesine taşıyarak dizinin bıçak sırtında olduğunu belirtti.

  Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2018 13:00 Güncelleme: 11 Ekim 2018 12:59
- - -

FOX TV ekranlarında cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan Bir Deli Rüzgar dizisi, reytinglerde beklenilenin çok altında kaldı. Pınar Deniz, Hatice Aslan, Berk Cankat ve Almila Ada’nın başrollerini paylaştığı dizi, final tehlikesi ile karşı karşıya...

Yapımını TMC Film'in, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği Fox'un yenilerinden Bir Deli Rüzgar, geçtiğimiz hafta AB kategorisinde ikinci sırada yer alıp dikkat çekmişti. Dizi, bu hafta AB'de 6. sıraya gerilerken, totalde 11. sırada günü tamamladı ve çıkışını kalıcı hale getiremedi.

Alınan reyting sonuçları Bir Deli Rüzgar'ın fişinin çekilip çekilmeyeceğini merak ettirirken Milliyet Yazarı Sina Koloğlu da bugünkü yazısında dizinin bıçak sırtında olduğunu belitti.

Koloğlu, “Gazino dünyasına gönderme yapan, çekimleriyle, oyuncularıyla bu sezonun iyi işlerinden biri ‘Bir Deli Rüzgar’…” diyerek tarif ettiği dizinin bıçak sırtında olmasına çok üzüldüğünü belirtti.

YORUM YAZINMilliyet yazarından bomba iddia! Fox Tv'nin o dizisi final mi yapacak? haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM