GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Melih Gökçek Abdulkadir Selvi'yi bombaladı! Yağcı, özürlü...

Melih Gökçek Abdulkadir Selvi'yi bombaladı! Yağcı, özürlü...

Melih Gökçek Abdulkadir Selvi'yi bombaladı! Yağcı, özürlü...

Abdulkadir Selvi, Melih Gökçek'in Mansur Yavaş için sarf ettiği ifade edilen "Makedon olduğunu ispat edersem adaylıktan çekilecek misin? sözlerini köşesinde üstü kapalı eleştirince Gökçek Selvi'ye sosyal medya hesabı üzerinden demediğini bırakmadı.

  Eklenme Tarihi: 28 Ocak 2019 13:40 Güncelleme: 28 Ocak 2019 13:36
- - -

Mansur Yavaş için kullandığı ifadelerin çarpıtıldığını savunan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi'ye tepki gösterdi.

Gökçek, "Sen bile bile insanları enayi yerine koyup, olayı çarpıtmaktan utanmıyor musun?" dedi.

CHP'nin Ankara adayı Mansur Yavaş için sarf ettiği ifade edilen "Makedon olduğunu ispat edersem adaylıktan çekilecek misin?"sözünün çarpıtıldığını savunan Gökçek, Selvi için "Bizden gözüküp, bizim cenaha yağ çekip, gerçekte karşıya hizmet eden sembollerden birisi" ifadesini kullandı.

BİZİM CENAHA YAĞ ÇEKİP...

Gökçek paylaşımlarında şu ifadelere yer verdi; Bugün nasibimiz medyacılardan açıldı…Bizden gözüküp, bizim cenaha yağ çekip, gerçekte karşıya hizmet eden sembollerden birisi, Abdulkadir Selvi. Dayanamamış bugün Mansur Yavaş'a yağ üzerine yağ. Sonunda da ne şiş yansın ne kebap yansın Özhaseki'ye yağlar.

SELVİ TAM BİR ANLAMA ÖZÜRLÜ

Samimi söylüyorum Selvi, ya tam bir anlama özürlü ya da tam bir algı yönetimcisi. Ben "Mansur Yavaş Makedonyalı, Öz be öz Ankara'lı değil" diyerek büyük bir suç işlemişim. Ya Selvi, benim annem Kosovalı, yani göçmenim.

İNSANLARI ENAYİ YERİNE KOYMAKTAN UTANMIYOR MUSUN

Ben nasıl Mansur Bey'i yüz kızartıcı suç gibi Makedonyalılıkla suçlarım. Tam tersine ceddinle iftihar etmekten utanma diyorum. Sen bile bile insanları enayi yerine koyup, olayı çarpıtmaktan utanmıyor musun?

YORUM YAZINMelih Gökçek Abdulkadir Selvi'yi bombaladı! Yağcı, özürlü... haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM