TV HABER
ANASAYFA/TV HABER/Melih Altınok artık ekranda olacak

Melih Altınok artık ekranda olacak

Melih Altınok artık ekranda olacak

Kanal 24'ün kuruluşundan bu yana ekranda olan yapımlardan Günün Manşeti programının kadrosuna gazeteci bir isim dahil oldu...

  Eklenme Tarihi: 12 Ağustos 2013 13:51 Güncelleme: 12 Ağustos 2013 13:51
- - -
GAZETECİLER.COM -  Kanal 24'ün kuruluşundan bu yana ekranda olan yapımlardan Günün Manşeti programının kadrosuna gazeteci bir isim dahil oldu...

Moderatör Seda Selek'in sunumuyla ekrana gelen gündemdeki gelişmelerin Gazeteci, Akademisyen ve uzmanlar tarafından yorumlandığı Günün Manşeti programının kadrosuna, Gazeteci Melih Altınok daimi yorumcu olarak dâhil oldu.

Hafta içi her gün 11.15'te canlı yayınla ekrana gelen Günün Manşeti'nde bundan böyle Seda Selek soracak, Gazeteci Melih Altınok gündeme ilişkin konuları yorumlayacak. İkilinin bugün ilk yayınında konukları ise; Star Medya Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu oldu.

MELİH ALTINOK KİMDİR?

Gazeteci Melih Altınok; Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nde okudu. Makaleleri Birikim Dergisi ve Radikal Gazetesi'nde yayımlanan Altınok, köşe yazarlığına Gündem gazetesinde başladı. BirGün ve Taraf gazetelerinde köşe yazarlığı ve çeşitli televizyon kanallarında, sunuculuk ve yorumculuk yaptı. Son olarak Türkiye gazetesiyle el sıkışan Altınok'un makale, uzun metrajlı film senaryosu ve tiyatro oyunu dalında çeşitli ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödülleri var.