GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Mehmet Özhaseki mi, Mansur Yavaş mı?

Mehmet Özhaseki mi, Mansur Yavaş mı?

Mehmet Özhaseki mi, Mansur Yavaş mı?

Ankara'da Mehmet Özhaseki mi yoksa Mansur Yavaş mı kazanır? İnternethaber Yayın Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özışık yorumluyor...

  Eklenme Tarihi: 06 Aralık 2018 15:00 Güncelleme: 06 Aralık 2018 15:03
- - -

Ankara'da Mansur karşılığı olduğu muhakkak. Ama Mansur Bey'in Ankara'da Melih Gökçek nefreti ile beslendiği de ayrı bir gerçek. Melih Gökçek, olmadığına göre, bu hiç İYİ olmadı! O balon daha şimdiden sönmeye başladı sanki... Yavaş Yavaş!

Başkan Erdoğan, Ankara Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki 'nin ismini açıklayınca, mertlikten nasiplenmeyen bazı kimseler, karnından konuşmaya başladı:

"Niye Kayserili, Ankara için Ankaralı biri yok muydu?"

"Ankaralı" diye aslında kendini tarif edenler istediğini alamayınca, şer cephesi ile birlikte hareket etmeye başladı. Melih Gökçek'i, Murat Karayalçın'ı... herkes Ankaralı'ydı sanki.

Ankaralı, Kayserili farketmez, olacağı söyleyeyim ben size. 31 Mart'a 4 ay var. Özhaseki, kimileri gibi laf cambazlığı ile iş yapan biri değil. Projeleri ile yol alan başarılı bir belediye başkanıdır. Vakti geldiğinde Ankaralılar'ın kalbine dokunarak projelerini açıklayacak ve istediğini alacaktır. 

Melih Gökçek kadar Ankara'da popülaritesi yok doğru. Ama, önce Kayseri sonra da Türkiye... özellikle Güneydoğu'da Özhaseki'nin yaptıkları ortada. 

"Papaz kılıklı" tiplerin yaydığı fitne-fesata rağmen Özhaseki Ankara'da herkesin, her kesimin kalbine dokunabilirse geçmişdeki başarılarının referansıyla sonuç alması kuvvetle muhtemeldir. Mansur Yavaş veya bir başkası farketmez,  karşısında kim olursa olsun sonucu Özhaseki'nin açıklayacağı yeni projeler belirleyecek.

MHP'nin tam desteği de çok önemli kuşkusuz.  Melih Gökçek'in daha ilk günden Özhaseki'ye arka çıkması, daha da önemli

Mansur Yavaş'a gelince...
Ankara'da karşılığı olduğu muhakkak. Ama Mansur Bey'in Ankara'da Melih Gökçek nefreti ile beslendiği de ayrı bir gerçek. Rozetsiz adayın en büyük projesi Melih Gökçek'ti! Melih Gökçek, olmadığına göre, bu hiç İYİ olmadı!

O balon daha şimdiden sönmeye başladı sanki... 

Yavaş Yavaş!

YORUM YAZINMehmet Özhaseki mi, Mansur Yavaş mı? haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM