DİZİ DÜNYASI
ANASAYFA/DİZİ DÜNYASI/Mehmet Aslantuğ 'Kardeş Çocukları' ile ekranlara dönüyor!

Mehmet Aslantuğ 'Kardeş Çocukları' ile ekranlara dönüyor!

Mehmet Aslantuğ 'Kardeş Çocukları' ile ekranlara dönüyor!

En son 2015 yılında ekranda olan Mehmet Aslantuğ, uzun yıllar ara verdiği ekranlara "Kardeş Çocukları" adlı diziyle geri dönüyor.

  Eklenme Tarihi: 17 Aralık 2018 09:52 Güncelleme: 17 Aralık 2018 09:53
- - -

Usta oyuncu Mehmet Aslantuğ, uzun yıllar ara verdiği ekranlara "Kardeş Çocukları" adlı diziyle geri dönüyor.

Yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği başrollerini Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez'in paylaştığı "Kardeş Çocukları" çok yakında Star TV ekranlarından izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

‘Kardeş Çocukları’nda Mehmet Aslantuğ, canlandırdığı tıp dünyasının aktivist yanıyla da dikkat çeken ünlü profesörü Kardiyolog Yıldırım Saner karakteriyle ekrana gelecek.

İki kardeş olan Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay'ı (Nur Fettahoğlu) yıllar önce görev için bulunduğu bir köyde tanıyan Yıldırım Saner yıllar sonra kız kardeşlerin hayatına yeniden girecek.

Başarılı oyuncu kadrosu ve güçlü hikayesiyle izleyenleri sarsacak olan yapımda, Yıldırım, Ümran ve Umay'ın yeniden bir araya gelmesi aşk, pişmanlıklar ve büyük sırların ortaya çıkmasına neden olacak.

Ümran ve Umay’ın Hayatlarının Sınavı...

Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay (Nur Fettahoğlu). Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

Senaryosunu Sırma Yanık'ın, yönetmenliğini Faruk Teber'in üstlendiği "Kardeş Çocukları" çok yakında Star TV' de ekrana gelecek.

YORUM YAZINMehmet Aslantuğ 'Kardeş Çocukları' ile ekranlara dönüyor! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM