GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Mehmet Altan feleğin çarkına kapıldı

Mehmet Altan feleğin çarkına kapıldı

Mehmet Altan feleğin çarkına kapıldı

Bu akşam TNT ekranlarında evlere şenlik bir program olacak her halde. Medya kulisleri bu programı daha uzun süre konuşacak gibi görünüyor.

  Eklenme Tarihi: 02 Mayıs 2012 15:41 Güncelleme: 02 Mayıs 2012 15:41
- - -
GAZETECİLER.COM - Star gazetesinin başyazarlığından alındıktan, yazı günü sayısı azaltıldıktan ve gazetesiyle ilgili bir dizi eleştirileri dile getirince Star'daki köşesinden olan Profesör Doktor Mehmet Altan ile ilgili bu haber doğrusu ya bizi çok şaşırttı.

Medya sektörüne ilişkin eleştirileri ve hükümetin medya sektörüne baskı yaptığını yazdığı zaman sözlerine herkesin kulak kabarttığı Mehmet Altan bugün televizyonda kendisini görmeye hiç alışık olmadığımız bir prgorama katılacak: Çarkıfelek!

İKİNCİ CUMHURİYET'İN FİKİR BABASI

Evet evet yanlış okumadınız. "İkinci Cumhuriyet"in fikir babası, ekonomi pofesörü, Küresel Vicdan, Muşta Meryem Olmak, Darbelerin Ekonomisi, Cami Kışla parantezinde Türkiye gibi kitapların yazarı  Mehmet Altan, her hafta 1 ev ve her gün 1 araba vererek eğlence ve şans dağıtan, ekranların en çok kazandıran yarışma programı Çarkıfelek'e katılacak.

KÖŞE YAZARLARINDAN YARIŞMACI BEĞEN

Diğer yarışmacılar da evlere şenlik... Bugün köşe yazarlarını ağırlamaya karar veren Petek Dinçöz, Taraf'tan Takvim'e transfer olan Rasim Ozan Kütahyalı'yı ve Hürriyet'in internet sitesinde başladığı yazarlık kariyerini sürdüren Ayşe Aral'ı Mehmet Altan ile beraber ağırlayacak...

Ne diyelim bu akşam TNT ekranlarında evlere şenlik bir program olacak her halde. Medya kulisleri bu programı daha uzun süre konuşacak gibi görünüyor...