TV HABER
ANASAYFA/TV HABER/Medya dünyasında büyük ortaklık!

Medya dünyasında büyük ortaklık!

Medya dünyasında büyük ortaklık!

122 ülkede yayın yapan Fashion One TV International, Türkiye pazarına Number1 Medya Grubu’yla yüzde 50 ortak olarak adım attı.

  Eklenme Tarihi: 05 Şubat 2019 11:05 Güncelleme: 05 Şubat 2019 11:03
- - -

New York merkezli Fashion One, uluslararası moda, eğlence, life style kanalı ve uluslararası moda sektörünün en büyük içerik sağlayıcısı... Number1 Medya Grubu ise 3,4 milyon erişimiyle Türkiye’nin en güçlü gençlik, müzik ve life style yayın grubu.

Bu stratejik ortaklık sayesinde, Türk turizmi ve tekstili dünya pazarlarına açılma şansı yakalayacak. Fashion One TV’nin uluslararası içeriği de Türk izleyicisiyle buluşacak.

"GRUBUMUZUN EN ÖNEMLİ ADIMLARINDAN"

Fashion One Group CEO’su Ali Gürsoy, ortaklık için yaptığı açıklamada şu ifadaleri kullandı:

“Bu ortaklık, genişlemekte olan grubumuzun en önemli adımlarından. Türk pazarının değerini ve ne kadar önemsediğimizi, Number1 Medya Grubu ortaklığı ile gösteriyoruz. Ekonominin yeniden hareketlenmesi sonucu, Türk pazarına girmemiz için en doğru zaman. Türk moda piyasası, tasarım ve üretim açısından, hem yerel hem de uluslar arası pazarda yeniden büyümeye başladı. Bu açıdan, sektörün en iyi içeriklerini Türk izleyicisiyle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Türkiye’ye adım atmamız, ulusarası büyüme stratejimizin bir parçası..."

Benzer Haberler

YORUM YAZINMedya dünyasında büyük ortaklık! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM