TV HABER
ANASAYFA/TV HABER/Kovulduğu iddia edilen ünlü sunucu Buket Aydın'dan ilk açıklama!

Kovulduğu iddia edilen ünlü sunucu Buket Aydın'dan ilk açıklama!

Kovulduğu iddia edilen ünlü sunucu Buket Aydın'dan ilk açıklama!

Sosyal medyada yer alan "işine son verildi" iddiası sonrası ünlü sunucu Buket Aydın Gazeteciler.com'a yaptığı açıklamada izne ayrıldığını söyledi.

  Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2019 09:10 Güncelleme: 27 Nisan 2019 11:35
- - -

Kanal D'de Buket Aydın'ın işine son verildiği iddiası medya gündemine bomba gibi düştü. Bu iddiaların hemen sonrasında Kanal D Ana Haber'de Buket Aydın yer almadı. Aydın ise iddiaları yalanlayarak izne ayrıldığını açıkladı.

Ekrana Semiha Şahin çıktı

Buket Aydın'ın Kanal D ile yollarının ayrıldığı iddiası geçtiğimiz günlerde gündeme gelmiş; ancak bu iddia doğrulanmamıştı. Bu gelişmelerin ardından bugün akşam saatlerinde düşen bir haber medya kulislerini bir kez daha hareketlendirdi. İddialara göre Kanal D Haber Dairesi Başkanı Buket Aydın'ın görevine son verildi. Aydın'ın yerine bu akşam ekrana CNN Türk'ün haber sunucusu Semiha Şahin çıktı.

Çok konuşulan kahkaha

Aydın, seçimlerden önce konuk aldığı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “İstanbul, Ankara, İzmir’i kazanacağız” sözlerine gülmesiyle tepkilerin odağındaydı. Aydın ayrıca, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sözlerine kahkaha attıktan sonra, mazbatasını alan Ekrem İmamoğlu'nun haberini sunarken, 'İBB Başkanı' dememişti.

YORUM YAZINKovulduğu iddia edilen ünlü sunucu Buket Aydın'dan ilk açıklama! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM