GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/KONDA'nın Genel Müdürü Bekir Ağırdır'dan Abdullah Gül ve Ali Babacan'a tavsiye

KONDA'nın Genel Müdürü Bekir Ağırdır'dan Abdullah Gül ve Ali Babacan'a tavsiye

KONDA'nın Genel Müdürü Bekir Ağırdır'dan Abdullah Gül ve Ali Babacan'a tavsiye

23 Haziran'ın ardından İstanbul seçim sonuçlarının etkileri tartışılmaya devam ediyor. Seçimi bilen anket şirketi KONDA'nın Genel Müdürü Bekir Ağırdır, Abdullah Gül ve Ali Babacan'a tavsiyelerde bulundu.

  Eklenme Tarihi: 01 Temmuz 2019 15:49 Güncelleme: 01 Temmuz 2019 15:49
- - -

Seçim sonuçlarında görülen 9 puanlık farkın büyük bölümünün sandığa daha fazla giden CHP ve HDP seçmeninden kaynaklandığını söyleyen Ağırdır, "İktidar bloğunun %2'si muhalefet bloğuna geçti" dedi.

İktidarın seçimden sonuç çıkardığına dair bir emare olmadığını dile getiren Ağırdır, AK Parti'nin örgütsel yapısın değiştiğini ve artık toplumun sadece %25'inin AK Parti çekirdek seçmeni olduğunu vurguladı.

Abdullah Gül ve Ali Babacan'a tavsiye

Bekir Ağırdır, AK Parti cephesindeki bölünme eğilimlerinin sonucunda çıkması beklenen Abdullah Gül ve Ali Babacan'ın siyasi partilerini de yorumladı.

Toplumdan oy almak için her iki grubun da açık özeleştiri yapmadan inandırıcı olmalarının zor olduğunu söyleyen Ağırdır: "Geçen 15 yılda veballeri yokmuş gibi davranarak bu işten sıyrılamazlar" dedi. 

YORUM YAZINKONDA'nın Genel Müdürü Bekir Ağırdır'dan Abdullah Gül ve Ali Babacan'a tavsiye haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 1 YORUM
  • hfehmi ovalı01 Temmuz 2019 18:04

    Yaşadığım köy ve yazlıkçı ( benim gibi devamlı kalanlar da ) karışımı beldede Yerel seçimlere kadar özellikle AKP ye oy verenler partilerini eleştirmedikleri gibi eleştirenlere de kızgınlık boyutunda karşı çıkarlardı. Şimdi büyük bir değişim var eleştiriler AKP karşıtlarını da geçti .Kahvede - pazarda küfüre varan gösteri ve halktan uzaklaşma eleştirileri hele hele ekonomdeki DENGESİZLİK başta geliyor. % 25 bile zor.

    Katılmıyorum%0Katılıyorum%0