GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Kızına cinsel istismarda bulunan Fatih Oflaz ile ilgili şok iddia!

Kızına cinsel istismarda bulunan Fatih Oflaz ile ilgili şok iddia!

Kızına cinsel istismarda bulunan Fatih Oflaz ile ilgili şok iddia!

Ünlü medya patronu Fatih Oflaz, kızına 7 yıl boyunca cinsel istismarda bulunmaktan yargılandığı davada hapis cezasına çarptırıldı. Pucca adıyla tanınan Selen Pınar Işık konuyla ilgili sosyal medya hesabından çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.

  Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2018 15:05 Güncelleme: 21 Temmuz 2018 15:28
- - -

MTV, Eurosport gibi birçok eğlence ve tematik kanalın Türkiye temsilcisi olan Fatih Oflaz 17. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından 22 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme Oflaz’ı öz kızına yaklaşık 7 yıl boyunca cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle suçlu buldu.

Konuyla ilgili haberleri okuduğunu sosyal medya hesabında açıklayan fenomen Selen Pınar Işık, Oflaz tarafından tehdit edildiğini anlattı.

YANINA GELMESİ İÇİN TEHDİT ETTİ!

Pucca, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Ya şu kızına tecavüz eden 'Oflaz' haberini yeni okudum. Ay o adam ilk benim kitabın haklarını yayınevinden satın almıştı. Sonra yapamadı bıdıbıdı...

Benimle toplantı istemişti, gitmemiştim. "İstersem filmini iPhone ile çeker, onu rezil ederim... Geldi geldi, gelmedi ne olacak görecek şimdi" demişti. Yine de gitmemiştim.

Gerçekten Allah beni seviyor ya, böyle bir adama para kazandırmadım."

 

YORUM YAZINKızına cinsel istismarda bulunan Fatih Oflaz ile ilgili şok iddia! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM