GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Jennifer Lopez Türkiye'den ayrıldı! Dikkat çeken detay

Jennifer Lopez Türkiye'den ayrıldı! Dikkat çeken detay

Jennifer Lopez Türkiye'den ayrıldı! Dikkat çeken detay

ABD'li şarkıcı Jennifer Lopez, Belek turizm bölgesinde verdiği konserin ardından dün Antalya'dan ayrıldı. Lopez'i Regnum Carya Otel'in sahibi Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk yolcu etti.

  Eklenme Tarihi: 08 Ağustos 2019 10:38 Güncelleme: 08 Ağustos 2019 10:43
- - -

ABD'li Latin şarkıcı Jennifer Lopez, Salı günü Belek turizm bölgesinde verdiği konserin ardından dün Antalya'dan ayrıldı. Lopez'i Regnum Carya Otel'in sahibi Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk yolcu etti. 

"BURADA OĞLUM VE KIZIMLA TATİL YAPMAK İSTİYORDUM"

Başkan Öztürk'le fotoğraf çektirerek teşekkür eden Lopez, "Yoğun programım nedeniyle ayrılmak zorundayım. Yoksa burada birkaç gün kalıp oğlum ve kızımla tatil yapmak istiyordum. Otel çok güzel. Ancak konser programım yoğun olduğu için gitmek zorundayım" dedi.

jennifer lopez

KIYAFETİYLE HERKESİ ŞOKE ETTİ

Jennifer Lopez daha sonra kızı Emme Anthony ve oğlu Max Munis'le kendisine tahsis edilen VIP araçla, polis eskortu ve korumaları eşliğinde Antalya Havalimanı'na geldi. Minibüsten önce oğlu Max Munis, ardından kızı Emme indi. Daha sonra araçtan inen Lopez'in kalın hırka giymesi dikkati çekti. Lopez ve çocukları daha sonra, CIP salonundan geçerek özel uçakla konser için Mısır'a uçtu.

jennifer lopez

YORUM YAZINJennifer Lopez Türkiye'den ayrıldı! Dikkat çeken detay haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM